Не мога да свържа банковия си акаунт в paypal

Та един приятел ми прати пари по paypal и като натисна да ги приема ме праща към друга страница където трябва да свържа своя банков акаунт… и там има някакви routing number и account number. Някой знае какво трябва да направя че да мога да взема парите…

Само да потвърдя. Искаш да си свържеш БАНКОВ АКАУНТ а не дебитна карта нали? :slight_smile:
Намерих тази тема:

Мисля, че ще е добре да се обадиш на банката си и да питаш. В последно време са добре запознати с PayPal.

Звъннах :slight_smile: те кязаха да се обадя на paypal…
Дебитна карта съм свързал… Ама ми иска банков акаунт за да си получа парите… А н1мам намерение да правя и paypal mastercard

Поне пейпал са добри по телефона. Има и голям шанс да ти вдигне Българин хахаха. Кажи ако го оправиш аз никога не съм имал този проблем.

Мен са ми вързани и сметката и картата и от двете мога да вкарвам и тегля пари, не знам дали не се е променило скоро, но процесът беше безболезнен.

звъннахме пак на пейпала… проблема е бил, че страната на акаунта която съм посочил акто основна е Щатите… свързаха ме с българин и нещата станаха… всичко е точно :slight_smile: сметка з ателефон = 55лв

AMM оправих нещата с пейпала… но сега идва тва… ся излиза това

EDIT: направено е през телефон… през компютър не става явно …

Махнах ти линка, тъй като не знам колко е лична тази информация дето беше дал. :smiley:

Не е лична IBAN-a не е таен и не може да се направи нищо с него… Освен да ми изпратиш пари по банков път… Не случайно го оставих :slight_smile: @Gothika_47