Мога ли да си направя работещ Paypal без кредитна карта/банкова сметка

Не съм сигурен ,че този пост е в правилната тема ,но все пак…
Мисля ,че е доста очевидно от заглавието ,но искам да попитам мога ли да си направя работещ Paypal без кредитна карта/банкова сметка?Ако да как ?

2 Likes

Просто се регистрираш и би трябвало да стане. Пробвай, нищо не губиш :slight_smile:

4 Likes

Искам да се събна Faceit ако не знаеш какво е гугълни защото не мога да го обясня :Д И когато натисна Pay now ми отваря прозорец PayPal Summary И там ме пита за кредитна карта това защото нямам парите в момента ли е или ппц ще ми трябва ?

1 Like

99% съм сигурен, че ако имаш преведени парите, няма да ти иска картата :wink:

2 Likes

Надявам се Screenshot_5 :smiley:

2 Likes

Също така разбрах ,че това да не съм вързал кредитна карта/банкова сметка водело до някакви ограничения случайно да имаш идея какви @bumtras ?

1 Like

Доколкото помня, ограниченията са до $2000 транзакции на година или нещо от сорта.

2 Likes

Значи няма да имам проблем :smiley:

2 Likes

Другият ти вариант е ако сайта работи с paysavecard (и имаш 18 ест) си правиш регистрация потвърждава се в PayPal с лична карта и от там си взимаш ваучери за да си зареждаш сметката там с по 10-20 лв. Случайно разбрах за тях покрай @TheEagleGamerBG и се оказа, че в доста сайтове може да се плаща с тях :slight_smile:

3 Likes

🤔