Pcl-e удължител за вертикално разположение на видео карта

Харесва ми как стоят вертикално разположените видео карти и си търся нещо качествено. Гледах някакви, ни искам и мнение оттук.
Разбира се няма намерение да давам 40-50лв, но не искам и да е китайска шитня от aliexpress.

2 Likes

Трудно поразрових се и най евтините са по 30$ и то китайски а марковите са по 50-100$ трудно ще намериш за под 40лв освен ако не трърсиш само PCI кабела и кутията ти има стойка за Вертикална Карта :slight_smile:

2 Likes

Бъдещата кутия ще има, а колко са тези без стойка? И ако може и линк да дадеш, ще е супер!

1 Like

Би трябвало с кутията да получиш и кабел за вертикалната стойка, но не съм сиг дали всички производители добавят такъв кабел. :wink:

4 Likes

Ще погледна дали CM Pro 3 имат налична комплекта. Ако е така, много ще съм доволен!

1 Like

Ако сериозно имаш намерение да си сменяш кутията и картата ти не е от онези чудовища с 3 перки бих ти препоръчал BitFenix Prodigy
Ако не ти се дават 160 за кутия и още :100: за доставка можеш да залепиш за настоящата си кутия един външен pci експрес слот

1 Like

Кутията ще се сменя със сигурност, и я взимам за 100 от вместо за 180. И доставката ще е 5 лева, не 100 wtf, няма да пращат от Марс все пак.
И да, картата е 3 вентилатора.

1 Like

Ако не си я поръчал още, тези на termaltake които са за стена са вариант
Има такива при които картата е вертикално

1 Like