PlayStation 4 втора ръка

Здавейте, понеже имам възложност да си взема от Англия PlayStation 4 втора ръка защото е поевтин от тук. Бихте ли ми казали кой по точно да си взема и дали си заслужва да го взимам от там. Знам, че Pro версията е най-добрата за момента. Все пак ако има по компетентни нека споделят тяхното мнение. Извинявам се ако има такава тема, но просто не открих.
Благодаря!

2 Likes

Нееееееееееее!!!
Взимаш само ако можеш да тестваш!
И личното ми мнение - xbox
По-мощен е, по-евтин е, а и колко от ексклузивните би играл?

2 Likes

Първо, xbox не си заслужава, ако имаш хубаво PC.
Второ, ако телевизора ти е 4к, търсиш Pro-то.
Дали вече си заслужава да го внесеш от Англия е друг въпрос и там си е чист късмет :slight_smile:

6 Likes

Нямам ,нито хубаво PC, нито хубав телевизор. А и не смятам да играя поне за сега много от екслузивните игри, за сега съм се насочил към need for speed payback и такива подобни. Аз имам как да ги тествам в Англия.
Благодаря!

2 Likes

Аз бих казал PS4 базов модел, а ако имаш пари за Pro, защо не.

Дори и да нямаш 4K телевизор, някои игри могат да вървят на повече fps. Относно ексклузивните игри, определено ги имай предвид. Това е нещото, което направи PS по-продаваната платформа тази година и то с бая, а самите игри са отлични. Личен опит.

Също, PS5 се очаква да излезе понякое време догодина. Това би трябвало да накара цените използваните PS4 да паднат. Или пък можеш, ако си събрал парите, направо да вземеш PS5. Sony са казали, че ще могат да се играят PS4 игри на PS5.

2 Likes

Колко ексклузиви би играл? Или изобщо игри? 10 игри са ти една конзола.

1 Like

Всичките. Доста хора си взимат PS само за тях.

Какво друго да правя на конзола?

Това важи и за Xbox-а.

4 Likes

За всяка конзола
Ако ти е за 5те лева ок

1 Like

Конзола втора ръка според мене не е добра идея, освен ако не е от човек, на който вярваш. Pro версията има смисъл само ако имаш 4к монитор или телевизор. Ако ли не препоръчвам slim аз лично съм с такъв. А за въпроса с игрите Sony са отвратителни в това отношение (от гледна точка на другите платформи), защото са окопирали някой от най-добрите заглавия (поне според мен). Изиграх God of War много яко, сега играя Gran Turismo Sports също смятам, че е много добра. Вземи си колкото можеш по-бързо ps+ това ще ти даде много неща (най-малкото една безплатна игра на месец си е една безплатна игра на месец) и някои от тези игри попринцип не са никак евтини или лоши. А и можеш да гледаш в Netflix, което си е заместител на телевизията.

3 Likes

If you have smart tv pro, but if not buy a normal one and also from England are very cheap in places around the north but not in London Manchester biggers city’s. Get the point anyways, if you have someone you know who can buy it from theUKk and can send you it via post office it would be awesome e if not find an ebay purchases with second class because that’s normal nationwide send so yea.

@FlexYCutLoner-C7V7 Пиши на Български.

@Gffrvbutcfginig PS4ката има по-добри ексклузиви. Част от игрите за Xbox One могат да се играят на PC, което го обезмисля. Ако тази генерация си вземеш Xbox си се прецакал много.
Също това “по-мощен е” няма абсолютно никакъв смисъл като при повечето конзоли и игрите им вадиш 30 FPS. PS4 Pro поне може да изкарва 60 на някой.
Ако аз си взимам PS4 определено ще е PRO, защото не знам кога ще излезе PS5, който пък се оказа, че ще може да пуска игри от PS4.

2 Likes