Имам проблеми с телефона ми, pls help

Преди време си купих huawei p20 lite (от преподписване на договор) и първите седмици си работеше перфектно, но един ден по някаква причина започна да само да зачита натискане или общо взето цъкаме в горния десен и ляв ъгъл на телефона. Понякога го прави, понякога не. Ако на някой му се е случвало и има идея как да се оправи, help.
P.S. Its annoying af.

1 Like

Падал ли е по екран? Един приятел си изтърва телефона и на външен вид нищо му нямаше, но тъча не работеше.

Всъщност да, но имах калъв и протектор. heh явно няма предпазване. Ами имаш ли идея как този твой приятел го е оправил?

За жалост си купи нов телефон. Но не прибързвай с решенията. Може да го дадеш на сервиз да го погледнат примерно.

Да, може би това ще е най-доброто решение.

Пробвай да махнеш скрийн протектора, може от удара да се е насрал. :grin:

Занеси го при оператора от който си го взел, все пак е още в гаранция и се направи на луд. Казваш им какъв е проблема, а именно спира да работи екрана от време на време, не знам от какво е станало и т.н. Пък може и да мине номера😁

1 Like

Update: Получих софтуер ъпдейт и едно от неща беше: Sensitivity improvements. Ами… спря да се ебава, явно не е било от изпускане. lol

Да ти имам sensitivity проблемите-да не работи тъча тук-там. Каква марка ти е тела, че да допуснат такова нещо?

Да бе, да ги заеба тия китайци.

🤔