Pokemon GO 2018

кой я играе ? кой е най-силният ви покемон ? и някой знае ли как да хвана ditto

1 Like

много лесно просто хващаш pidgeottoта той се променя във тях най често

1 Like

Знаеш ли че всъщност pokemon GO е разработена от ЦРУ програма с която да те следят къде си и по кое време и дори и да я истриеш ако си я инсталирал веднъж от нея остават остатъчни файлове които пак те следят докато не си преинсталираш устройството на което е била играта.

@alien997 Така е! Също така земята е плоска, хитлер е жив, не сме кацали на луната, ракетите на работят в космоса, сателитите в орбита не съществуват, Готика е илюминат, Доналд Тръмп ще направи Америка great again
:thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:

@Gothika_47 @Mystic Добавете няква фейспалм емотиконка

3 Likes

за мен е късно :scream::cry::joy::joy::joy:

2 Likes

Ще ти задам един въпрос. Имаш ли NoScript, Adblock и VPN на компютъра? Ако отговора е не ЧЕСТИТО! Google както и много други сайтове знаят какъв браузър ползваш, какъв хардуер имаш, в кои сайтове влизаш и колко време седиш в тях.
Ползваш ли https на всеки сайт, които зареждаш? НЕ? Честито интернет доставчика ти знае къде влизаш и МОЖЕ БИ какво правиш.
Ползваш ли Google на телефона? ДА? Честито Google знае, в кой рестуранти ходиш и колко често го правиш.
Ползваш ли Windows10? Честито Microsoft знаят, къде цъкаш какво цъкаш и как използваш операционната система като цяло.
Ползваш ли една парола на повече от едно място? Честито някой може да я има и да влиза във всеки твой акаунт без да ти разбираш.

Стига толкова Offtopic просто ми стана смешно. :smiley:

1 Like

Ок благодаря все пак но аз нямам noscript, adbock VPN и ползвам гугал тела си но със всичко останало съм защитен а и реално като се замисля не знам какво би ми навредило да знаят в кои сайтове влизам и къде ходя и подобни неща :slight_smile:

1 Like

Ето нещо по темата за Win 10, нищо че темата трябваше да е за Pokemon GO :smiley:

2 Likes

🤔