Помощ - ps4 или pc

Моля хора искам съвет строят ми компютър вече за нищо не става. Въпроса ми е да си купя ps4 с god of war и може би още нещо или да досъбера да комп?

1 Like

Препоръчвам ти
%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80

1 Like

Има си предимства и недостатъци…

PS4 за удобно излягане ,цъкане на игрички е супер ,но… Трябва хубав телевизор и доста парички за игри ,защото новите заглавия не са никак евтини…

PC за всичко става ,но трябват пак доста парички за една добра конфигурация за да може да се насладиш на новите заглавия…

Вече ти си избираш на какво да цъкаш… конзолата е направена само и единствено за игри и там performance е направен както трябва и изживяването е много добро… няма лаг, насичане, загряване и т.н. но си ограничен до тук

Ето едно много вярно и забавно клипче :smiley:

Ами с PC можеш да правиш и други неща освен да играеш игри. И също така (не казвай на никого), но за PC има специални exclusive PC only zamunda edition игри за без пари!!!

(Ако имаш пари за игри използвай Steam, просто се шегувах)

Аз бих взел PC… може да ти излезне по-скъпо, но ще върши по-добра работа.

3 Likes

Според мен PC е много по-добре а до това че

ако имаш хубав и удобен стол няма голямо значение ,а разбира се си има и други предимства ,като например FPS игрите са много по удобни , на новите заглавия дори с PS4 може да ти лагва и (до колкото знам) на PS не можеш да си намалиш настройките, PC можеш да го upgrade-неш при нужда , ако ти лагва да си намалиш настройките и лично мое мнение е че PC е по-добро най-вече заради контролите играл съм и на PS 3/4 PS portable и все пак PC си ми е най-удобно

1 Like

Всеки си има предпочитания… за игри на мен ми е по лесно и по удобно на PS4… всичко е до свикване…
До сега не ми се е случвало да ми лагва нова игра…

Това е идеята да не можеш да ги намалиш за да може да се насладиш на пълното изживяване на играта… За да не стане играеш GTA5 с графики на Minecraft :smiley:

За този upgrade (Примерно нова видео карта)… тя е на цената на новият PS5-6-7-8 и т.н.

Логиката ми е следната… Това е даден хардуер и той е еднакъв на всички PS4… Значи разработчиците правят игрите за този хардуер и го тестват точно на същите части на който играш ти във вкъщи…
При тях няма такива работи като

" сега потребителя дали е с Nvidia 1050 2gb или 4gb… абе дай ще го направим за 4gb - товата версия пък ,ако иска да играе ще си купи 4gb" :smiley:

Другото което ме клони повече към PS4 е exclusive games… но @zeer1BG вече сам ще си прецени какво му трябва и какво не :smiley:

съгласен

за жалост знам какво е точно това :Д

зависи на какъв телевизор играеш :slight_smile: примерно на Коцето (NoThx) от време на време му лагваше и то стабилно защото играеше на 4к телевизор и записваше , и да разбира се може да не ти лагва ако не снимаш (не знам ,не съм сигурен) за playstation-и не съм толкова запознат но за мене няма значение аз просто казвам това което знам за да може пича да си прецени кое от двете иска и ако съм дал погрешна информация някой може да ме поправи :slight_smile:

Няма проблеми… точно за това е форума да се сумират мнения и човека да прецени дали си струва да даде толкова пари или не спрямо неговите изисквания :slight_smile:

Винаги осредненото мнение на група хора, е по-вярно от самостоятелното мнение на всеки един член на групата :+1: