Random нотификация?

Преди няколко дена ми излезе нотификация за клип на 15 годишната (име няма да казвам въпреки че най-вероятно я знаете) без дори да съм съб и никога не съм бил … и се чудех защо и все още не мога да си отговоря същото се случи и с мой приятел по същото време някой ако има обяснение моля да го даде :Д

2 Likes

И на мен напоследък ми се случва. YouTube ти предлага нещо, което може да ти хареса, съдейки от това, което си гледал (например клипове относно нея). Ако се загледаш ще забележиш, че пише Recommended. :blush:

ем да ама чак нотификация мене на бат Готьо не ми праща пък съм му пуснал нотификациите :Д

Бате разбирам те, и аз съм така! :smiley:

Ако си гледал клиповете и си ги харесвал/коментирал може и да ти праща. Аз написах един коментар под клипа на някакъв рандом пич и целия ми youtube се напълни с негови клипове… може да дадеш, че не се интересуваш и ще спрат да ти излизат.

бях се ядосал и бях написал някакъв коментар под клипа с реакцията и на клипа на Веном сигурно е заради това но Готьо моля виж ми темата във видео игри за NFS World играта беше уникална и бих се радвал да те видя да я играеш :slight_smile:

1 Like

🤔