Re apply на Протектор за телефон

Здравейте… Купих си протектор днеска за баклука ми и ми го сложиха в магазина… Но когато се прибрах целия беше в петна и косъмчета под протектора… Реших да го махна ама стана по зле… не мога да изчистя лепкавата страна от косъмчета и прах … Как да го изчистя… Знам че не е за Хардуерен и Софтуерен ама не знаех къде да го сложа. Преместете го ако трябва :slight_smile: Лека вечер

2 Likes

Не мисля, че може да се изчисти. Една прашинка да остане, задува и изглежда като петно.
Когато ти сложиха протектора имаше ли ги тези петна и косъмчета или не си обърнал внимание?
Ако ги е нямало, вероятно лепилото му е било слабо и като си го сложил в джоба си се е отлепил леко и е налепил прашинки, особено ако го слагаш в джоба на дънките, понеже джобовете им са по-тесни.
А ако от магазина са ти го сложили така, въобще не ходи при тях повече :joy:

2 Likes

На кратко просто исках да кажа, бъди по-внимателен следващия път :slight_smile:

2 Likes

Намерих решение… ТИКСОООООООООООО… То събра почти всички прашинки и сега имам само 2 малки петтнца в горния ляв ъгъл и долния десен За пореден път тиксото ме спаси. То в магазина една с 20 санта нокти та търка тоз телефон и па нишо не напрай…

4 Likes

Щом е проработило, добре. Въпреки, че съм леко скептичен, вероятно са били мого повече прашинки от колкото си мислех.

5 Likes

Как може да има толкова правописни грешки в тоя пост? :wutface:

3 Likes

Лесно. :wink: Когато пиша от телефон не се мъча да е правилно :Д. Сега вече го редактирах докато съм на компа и трябва да е до някъде по добре

0 Likes

2 Likes

Абе аз тва май го имам ма не го ползвам :Д. Все някога ще свика и няма да пиша С вместо А или П вместо Ч :Д

2 Likes

Gboard с включен autocorrect

2 Likes

*всяка тъпа клавиатура в 21ви век *

1 Like