Refereum, иновация в света на гейминга, стрийминга и криптовалутите!

Здравейте! В този лек гайд ще ви покажа как точно работи earn.refereum.com/?refid=agrelian_ и какво представлява всъщност!

Сумирано - сайта предалга различни възможности като например:

1. Да печелите Etherium гледайки нечии стрийм
  2. Да печелите Refereum (криптовалутата, която е разработена специално за този проект 1 Refereum = $0.01)
  3. Да си купувате игри с Refereum (напр. PUBG ще ви струва 2500 Refereum)
  4. Да получавате сезонни награди в зависимост от точките които сте събрали (на края на сезона точките се преобразуват в Refereum)
  5. Да подкрепяте любимите си стриймъри които използват системата на Refereum като те получават точки, заедно с вас

1. Отивате на https://earn.refereum.com/?refid=agrelian_

2. Цъкате как искате да създадете акаунта си (препоръчвам Twitch)

3. В зависимост от това колко точки имате системата ви поставя в категория, която на карая на сезона разделя определена сума:

4. Имате много опции за това да посъберете малко точки първоначално:

5. По-долу намираме и това какво получавате като гледате стрийм/стриймвате:

Това може да не иглежда много, но всъщност имате възможност да оставите 24/7 да цикли този стрийм:
    https://twitch.tv/cryptoworldnews
    и просто да го оставите и получавате free pointz ;V

Life hackz with Acho:
Колкото повече стриймове имате отворени, толкова повече точки получавате. Ако имате 5 стрийма отворени полуавате 5 точки на час.

1. Тук ще намерите игри, които можете да купите с Refereum
  2. Aко успеете да се наместите на някой от тези leaderboard-ове получавате бонус точки! :slight_smile:

Дано гайда ви е бил полезен, харесайте го, за да стигне до повече хора! Peace! :V

mod edit:

За да могат да ви изпратят токените моля прочетете това! Ще ви трябва Metamask или ETH Wallet.
https://help.refereum.com/refereum-com/how-do-you-claim-your-prize-tokens

4 Likes

100% Съм сигурен, че не печелите Etherium. :smiley:

Печелиш Refereum, който впоследствие можеш да обмениш в Ethereum :wink: Ethereum пичовете са им едни от главните партньори, заедно с Unity. Има клипче в сайта, обяснява нещата много добре.

1 Like

Оки доки значи съм тъп. Аз винаги съм навит на ETH. :smiley:

1 Like

Имай предвид че разплащателните им възможности са ограничени, скоро пускат това с Ethereum-a.
Aз имах доооста големи съмнения това да не е някаква get-rich-fast схема или някакъв скам, но имайки предвид че имат такива партньори мисля че пичовете са си legit. Якото на всичко това е че е революционно. :smiley:

Аз мисля същото и за Steemit. Много от нормалните неща днес преди са били “невъзможни” и като скам. :smiley:

1 Like

@Gothika_47 Превъртя интернета :smiley:

2 Likes

Някой пробва ли да гледа 2 стрийма едновременно, дава ли повече точки?

Пробвах и отворих десет различни стрийма едновременно и ви дава повече точки, имах около 650+ а 2 часа и малко по-късно имам 666. Пробвайте и вие да видим дали и при вас работи :smiley:
Screenshot_1396

1 Like

Компютъра който ползвам в момента е тостер :cry: , иначе щях да пробвам, вместо да ви питам.

В темата съм забравил да спомена, колкото повече стриймове сте отворили, толкова повече точки ви дава. Даже си мисля че работи и ако само чата на даден стрийм е отворен, а не видео стрийма. Пробвайте.

@agreLian Едитни си темата и го адни това там, за да се знае :face_with_monocle:

2 Likes

Аз гледам стриймове със спрян чат и пак дава.

Сезон 1 свърши и пише, че до няколко дни ще раздадат наградите. Тогава ще разберем “ще го бъде ли” :smiley:

И аз това гледам. Сега ще видим дали ще имаме PUBG. :smiley:

Кво се случва с тия пичове, никой никва информация не ни дава ;-;

Казват, че токените ще се изпратят “скоро”, но ви трябва ETH Wallet адрес от https://www.myetherwallet.com/ например.

3 Likes

Screenshot_1559

3 Likes

Някой от вас да си е получил токените?

За да ги получим трябва да въведем ETH адрес, но си нямам и на идея от къде да го взема или как да си направя ETH Wallet.

🤔