Някой да е root-вал Huawei Honor 8 Lite?

Ако да, би ли споделил как (знам, че има туториали в нета ама под всеки има коментар “стана” и “не стана”, затова питам тук) и какви са му впечатленията?
А ако не, ако сте руутвали, с коя програма?

За какво ти е да роотваш телефон няма смисъл ако беше jailbreak по щях да разбера иначе може да пробваш програми като kingroot и kingoroot аз с миналия си телефон samsung galaxy a5 2015 sm-a500fu нито един от двата начина не стана и трябваше с odin 3 и специален файл точно за модела sm-a500fu защото имаше galaxy a5 примерно sm-a500u което няма да стане иначе роотнах го работеше първоначалната идея беше да сменя боот логото защото беше взет от telenor и всеки път когато го пуснеш се чуваше мелодията и детелината и каквото е там на telenor и ме дразнеше иначе пак не се махна пробвах там някакво приложение ние стана смених android със версия 7 която не е официална за този телефон стана тръгна със нормалния боот екран на samsung нищо че можех просто да изтрия всичко в телефона и да инсталирам обикновен андроид иначе не работеше bluetooth и мобилните данни когато ми дадоха айфона на samsunga му изтрих всичко сложих си му default андроид и го оставих на секцията и от тогава не е пипат иначе целия тоз роман нямаше нищо общо с темата ама Дъа d;

1 Like

🤔