Спад на Бързаната на RTX

тъъ на места прочетор че накой rtx видео карти са работили близо месец и след това бързината им им ряско спаднал има ли истинска опасност от това
примерно както сега мойта rtx 2080 вади над 100fps на gta 5 на пълни максимални настройки да стане така че не може да отцепи от 20fps на минимални настройки. :C

първо се научуи да пишеш моля

оф може ли да ми кажеш какъв е смисъла човек да де старае да пише правилно и то в интернет ? като и без това се разбира
тове не е документ или тещо подобно.

Ако трябва чак толкова много да се старееш, за да не правиш елементарни грешки

или за да спазваш родовете

то имам лоши новини за теб :frowning:

За да може да разберем какво питаш? @bumtras е прав. Ако трябва да се стараеш, за да пишеш, така че да ти се схваща нещо, това дали твоята RTX 2080 ще стане 20% по-бавна е най-малкият ти проблем. Аз нямам проблем с хора, които пропускат някоя запетая или изобщо не ги използват, или бъркат някоя буква от време на време, но имам проблем с хора на, които нищо не им се разбира и трябва да им прочетеш супата от букви 2-3 пъти, за да разбереш какъв е смисъла.

Иначе, за въпроса ти, едва ли. Къде го прочете? Единственият проблем, за които съм чувал, е че някои RTX 2080 Ti умират, но това е.

Има слух че след като картите заработят… Месец след това почват да създават проблеми… Ама това e основно серията RTX 2080ti

И то конкретно founders edition-a