Струват ли си Samsung Galaxy Buds?

Мисля да си купя Samsung Galaxy Buds струват ли си.Също има ли разминаване между видеото и аудиото кажете мнение за прудукта.

Гледаш ревюта. Аз сега ползвам едни китайски боклуци за 5 долара и щом при тях няма разминаване, защо си мислиш, че оригиналния продукт на Samsung би имал тези проблеми? :smiley:
Иначе аз лично не бих си ги взел. Не мога да дам толкова пари за слушаки, които ще изгубя за седмица.
4 Likes

Гледам съм го сега ползвам едни за 40 лева казват се i9s-tws и имат разминаване около 2 секунди за това питам иначе мерси

2 Likes

Аз спечелих слушалките на Samsung и честно да кажа си заслужава да се дадат толкова пари. Относно разминаването няма проблеми.

3 Likes

AirPods е истината :smiley: :smiley:

2 Likes

AirPods много лесно падат, а аз мисля да тренирам и по лесно ще се изгубят.

Не и ако си си с андроид.

3 Likes

Или ако не ти се дават 280 лв за тапи. Разбирам, че качеството струва пари ама за 280 лв. мога да си взема, сравнително high-end Audio-Technica слушалки.

Няма как да кажa, че на Audio-Technica, ще имат по-хубав звук, понеже не съм ги използвал, нито пък AirPods, но съм почти сигурен, че Audio-Technica знаят повече за това как се правят слушалки от Apple.

3 Likes

В този случай проблемът е в космоса, не в ракетата :smiley: :smiley:

🤔