Shadow of War продължението на Shadow of Mordor

Това е първият трейлър, който дава идея какво предстъвлява продължението.
От ‘хинтовете’, които разработчиците показват в различни форми, историята ще се развива в началото на война, при която главният герой ще може да създава своя армия и се предполага, че ще може да превзема определени части от мапа. Също така, мапът ще бъде много по-голям от последния при Shadow of Mordor, смята се така, поради това че ще можеш да яздиш Дракони.

Какво мислите за Shadow of Mordor и oчаквате ли Shadow of War?

6 Likes

Aw shit son!

Тази игра ми хареса. Въпреки, че на времето имаше много хора от типа “ХЪР ХЪР РЕСКИННАТ АСАСИНС КРИЙД” на мен ми хареса повече да бучкам хора тук повече от колкото, която и да е AC игра. Даже сега играта ми докарва носталгия… от стрийм с гадно качество, гадна камера и яки бъгове.

2 Likes

Middle-earth: Shadow of War release date: August 22, 2017 (US), August 25 (UK)

Its time

1 Like

Това видео показва някой забележителни неща за новата игра ако всички описания са напълно вярни тази ще бъде невероятна за превъртяване и още защото според това че ще има 1 000 000 различно нячина да развиете ‘своя свят’ може да играето до безкрай и да опитвате различни стратегой. ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ

3 Likes

Само аз ли усещам как ще има “ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ И ДОБРЕ ДОШЛИ НА 240 ЕПИЗОД НА SHADOW OF WAR” :smiley:

4 Likes

Дано това е играта която ме върна към гледането на ‘‘бате готю’’’ :smile:

Интересно DLC за оригинала

Последната битка

ИСКАМ ОЩЕ BARFA! :smile:

2 Likes

Ако някой седне да направи компилация с него ще го обичам толкова много. :smiley:

Легендата на BARFA! :smiley:

2 Likes

От парвите ли епизоди бяха показванията на барфа :smile:

Бих се захванал за компилацията

@Gothika_47 Компилация от всички епизоди на шадоу оф мордър или само 2-3 да съм сигурен ще се опитам да направя нещо но нз кога ще мога.

Трябва да е реално целия живот на Barfa. :smiley:

много хайп съм чакам да излезе ще се сцепя да я играя.:jaba::bits10000:

1 Like

надявам се.толкова съм хайп за тази игра че даже влязох в един дискор за тази тема ако искаш мога да пратя линка

🤔