Проблем със Skype

От много време не съм търсил фикс за този проблем но … споделянето на екран в скайп ми е на супер ниска резолюция и не знам как да го оправя

така изглежда в реален размер и така на цял екран ако можете да помогнете ще съм доста благодарен

Ами преинсталирай Skype и виж

1 Like

не става опитвал съм

Потърси някъде из настройките, дали можеш да промениш резолюцията. А ти пробвал ли си да видиш на някой друг приятел? Виж дали при друг приятел става това?

Въпрос: Кой ползва Skype още? :thinking:

2 Likes

Аз не го използвам и не мога да помогна.точно заради тези бъгове забивания,спрях да го използвам.Пък и както написа @Mystic Кой използва Skype?(това е риторичен въпрос: знам че го използват-около 1 милиард). :slight_smile: :grinning:

Ползвай Discord. Аз напълно се оттеглям от Skype…

2 Likes

Когато го деинсталваш, изтриваш ли всичките му папки навсякъде след това ?

1 Like

мисля че го оправих :slight_smile:

2 Likes

Ако пак ти се развали Skype,използвай Discord baby.:grinning::grinning::stuck_out_tongue_winking_eye:
Работи базотказно

1 Like

аз имам дискорд ама не го ползвам толкова често защото моите приятели ползват скайп (повечето)

1 Like

@dilqn ок.При мен повечето имат Discord.:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::grin:

Аз пък имах друг по-гаден проблем… Както си говоря и изведнъж другите участници спират да говорят и процесора отива на 100%
Налагаше се да го махам от task manager-а и да го пускам наново…

1 Like

Скайпът в последните версии е тотален шит! Както си говоря и ме log out-ва. Не ми се пращат съобщенията. Хора ми изчезват от списъка с контакти.

1 Like

Discord е по-добър пробвай го

1 Like

Кой използва Skype през 21век???

1 Like

Аз
(трябват ми 20 знака)

3 Likes

🤔