Рубли в steam (15 символа)

чувал съм че ако си сменя парите в steam да са рубли би трябвало ми излиза по евтино да купувам неща в рубли тъй че дъа

До колкото знам, трябва да ползваш VPN към Русия за Steam и за игрите, за да стане това.
Тъй че дъа :joy:

това с vpn ще го направа знам как става въпроса е дали си струва дъа :smiley:

Не знам колко е оферта да се занимаваш толкова много време, само да спестиш някоя жълта стотинка.
Колкото и по-евтино да е от Steem са го преценили, и са изравнили цената.
Да може да излезе с 50 стотинки по-евтино, обаче не си заслужава.
Вярно че според курса за обмен руската рубла е 25 стотинки, обаче то и един хляб ако в България е 1 лев то в Русия е 40 рубли

50ст. That’s cute! :lul:

Провери сам ако не вярваш :joy:

Хммм и без това ням живот какво пречи да пробвам :smiley:

Могат да те баннат за това и да загубиш игрите си. По-добре изчакай намаление и си купи играта тогава. :wink:

Първо, игрите наистина излизат в пъти по-евтино, второ, не можеш да си смениш валутата, без да създадеш нов акаунт, трето, не могат да те баннат за това, защото дефакто ти си имаш личен акаунт и никой не може да докаже че не си го създал в Русия. И четвърто, с VPN няма да стане, защото при първата транзакция, пътят на паричния првод ще бъде тракнат и отново ще те върне към формата в Евро.

За радост обаче има ефективен начин за създаване на руски акаунт и неговата употреба. Аз лично имам такъв и при намаления някои игри като CS:GO и Rocket League по 1-2 лева, останалите са в пъти по-евтини. За жалост обаче няма да ви кажа каква е схемата, защото ако се разчуе Steam ще се опитат да го fix-нат :wink: .Така че, бъдете живи и здрави, не се обаждайте неподготвени и не бъдете negative pieces of sh*t. :slight_smile:

Така е. Шансът е много нисък да те баннат, но все пак е против правилата им и както ти каза ако решат да го фикснат, може да решат и да баннат хората, които са го експлоитвали.

Това не го знаех. Интересно… :blush:

Хммм интересно но все пак от някъде трябва да знаеш за това :smiley:

реших да направа научен експеримент
направих акаунт в стим със руски впн
так лед това вкарах пари през ceshterminal защо
ceshterminal защото ми прави впечатление че по някой път конвертира лев в рубла и накрая в Евро поне аз така мисла и на теория може да вкара диектно рубли в акаунта еми почти стана ПОЧТИ оспах да направа акаунт със Казахстански Tenge което донякъде е добре експериментите продължават :smiley:%D0%BE%D1%8C%D0%BE%D1%8C%D0%BE %D0%97%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5

f12312321
fasfasf
так ако реша да си купя subnautica според изчисленията трябва да ми излезе значително по-евтино