Кештерминал и Steam

Хорица нали ги знаете тези машини кештерминал и да знам че това ще прозвочи мега тъпо ама няма как по друг начин да го кажа.Та така чух че имат нова услуга която е да си вкараш кеш пари в Steam и искам да попитам дали найстина така става защото за първи път ще го правя.

Доколкото знам от 3 и повече години може да се вкарват пари в steam оттам, само си пишеш имейла на акаунта и вкарваш парите. Поне така беше преди, сега може да има и други условия като да си вкараш паролата или нещо такова.

Защо се занимавате с такива работи, до колкото си спомням в Била продават steam карти, би трябвало да става по-лесно от кеш терминала.

Или просто си изкарайте дебитни карти, ако нямате 16г. помолете майките или бащите ви да си отворят втора сметка и да ви дадат картата. :wink:

То за да си изкараш искат 14 г. :wink:

Сериозно ли в billa продават steam карти? :joy:

И аз тва се питам щото и аз не знаех :joy:

Billa + Steam :pogchamp:

До колкото знам в Billa има само BillaCard :joy:

Търговските ми знания са ограничени също дотук .
Както Англия е ограничена монархия.
(И не, ограничена не означава че има граници :laughing::rofl:)

Не знам за вашата, ама при мен има.

Lol, при мен май няма :thinking:
Не ми казвай че току-що отиде до Била за да го снимаш :laughing::joy:

Не, имам стара снимка, която бях пращал на един приятел.

Ахам, ок :sweat_smile:
Ами сега остава само да видя дали и в Билата до нас има :smiley:

И в моята била няма :joy:

Между другото сега видях, @Vlasto аз наистина съм имал Billa Card :joy:
Но не и за Steem :disappointed_relieved:
Айде да пишем на Дядо Коледа да ни донесе :joy::kappa::kappa10000:

Няма лъжа няма измама скоро ще правя май раздавания на такива карти! :slight_smile:

Купи ги с била карта да излязат по евтино :wink:

:face_vomiting: несе занимаваи с тези неща кештерминал са боза ползваиси кредина карта или дебитна

от целия тоя разговор горедолу разбрах ама да потвърдим реално че може да отида примерно в мола ако има кеш теминал де и да дам кеш пари на машината и съм готов