Steemit: Социална медия където ви плащат като пишете коментари и статии?

Благодаря на всички, че ме последвахте. Скоро може да почна да влогвам в dtube и да обяснявам неща за платформата. В момента обаче все още се чудя дали да е на Английски (повече хора) или на Български (по-малко хора, но по-сплотена общност.) Също другото което разбрах, е че след време упвотовете ми ще струват повече така, че може да правя дни където ще ъпвоутвам вас без да ви давам само по 0.01$. :smiley:

Ако намерите полезни сайтове, ботове и т.н. ги давайте на сам.

Ако си UpVote-ваш сам дава по 1 стинка :kappa:

Не съм ги проучвал особено. Аз по-скоро ползвам от SEO гледна точка, да има някакви линкчета от тук, от там, тъй като става дума за нов проект, а не вече established такъв.

Но накратко ако става дума за съдържание, което не е на английски, не мисля че има смисъл да се отделя време. Това време може да се използва за нещо по-доходоносно.

Voting Power-а за какво служи?

Служи за UpVote- ване. :slight_smile:

Ако ти свърши неможеш?

Да,но той се зарежда.

Май Voting Power ти дава силата на вота. Което значи, че ако си на 100% се равнява на 1 а на 50% двойно по-малко? :smiley:

Здравейте, това е моят акаунт

ВАЖНО:
ВАЖНО: Запаметете си паролата, защото аз не го направих и си създадох нов акаунт

Май не си прочел правилата на сайта като си се регистрирал! :smiley:

The first rule of Steemit is: Do not lose your password.
The second rule of Steemit is: Do not lose your password.
The third rule of Steemit is: We cannot recover your password.
The fourth rule: If you can remember the password, it’s not secure.
The fifth rule: Use only randomly-generated passwords.
The sixth rule: Do not tell anyone your password.
The seventh rule: Always back up your password.

Иначе ти ударих един Follow. Ще ви праскам по един like като ми се зареди powera! :slight_smile: След време може и да има реално STEEM раздаване! :smiley:

Обмислям и да направя #steemit страница в Discord за по-бърза комункация. :slight_smile:

https://steemengine.net/join?r=337 Сайт като steemfollower , но може и да флоувате освен да ъпвотвате.

Може ли да го открадна и да си сложа моя REF линк или ще е мазно? :joy:

Добра идея едитнах си го. :smile:

2 дни и ме одобриха :slight_smile:

Сайта, който @ba6tata даде се оказа доста лесен за ползване затова преведох един урок как се ползва. :slight_smile:

И аз имам вече профил. Може да ме последвате :slight_smile:

Знам, че го напрай само да си сложиш реф линка :kappa:

Трябва да направя тия 3 стинки. Ама, който пише печели. :kappa10000:

image
Днес ми изплатиха част от точките! :slight_smile:
Скоро може да направя един giveaway или нещо такова. Проблема, е че много от вас не са активини и не мога да ви упвоутвам.

Пиша пак тука, защото намерих една Legit тема дето ме ъпвоутна яко. Просто ъпвоутнах главния пост и оставих коментар! :open_mouth: