Super Mario Run

Преди няколко часа беше официалното пускане на Super Mario Run в доста от страните за Android устройства. Аз лично изтеглих играта веднага и мога да кажа че е много интересна. Реших да направя тази тема за да може играта да достигне до повече хора. :blush:

Ако сте фенове на Super Mario може да изтеглите играта напълно безплатно от Google Play.

1. След като вече изтеглите играта ще трябва да изберете език и регион, но това си е лично по ваш избор.
  2. След това ще ви пита дали искате да свържете играта с акаунта ви в Nintendo. Аз ви препоръчвам да го свържете, защото си има и своите плюсове. (пък и не е нещо сложно)

1. Вече може да играете играта. :kappa10000:

Какво предлага играта:

1. Да правите ралита с които се състезавате с други играчи.
  2. Да играете на различните карти.

Относно това как се играе играта ще ви бъде обяснено в началото.

Също така играта предоставя опцията да играете с приятелите ви на състезания. Това става лесно, просто трябва да натиснете на иконата ‘‘Friends’’ и след това на ‘‘Add’’ (играчите се добавят чрез ID).

Има и още доста неща за играта, но тях ще научите сами. :smile:.

Играта може да свалите от тук:

1. Google Play
  2. App Store

Ето и едно видео за играта:

Може да напишете ако сте открили нещо интересно относно играта. :grin:
Ако сте започнали да играете играта може да напишете вашето ID за да може някой път да играем :smirk:

3 Likes

Ем аз си разглеждах Play Store-a преди ама не обърнах внимание че е ново. LOL :tf2derp:

Аз се бях записал да ми пратят известие като я пуснат и така разбрах, иначе и аз нямаше да разбера. :smiley:

Сигурно е добра играта, но не ми се дават 20 лева за нея :smiley:

Абе тая игра не беше ли платена преди? :smiley: Или поне аз така помня.
Сега играх няколко минути и ми предлагаше да дам 20 лева да купя другите нива.

Винаги си е била така.

Имате само няколко безплатни нива и след това трябва да дадете 20 лева. Играта е готина, но Nintendo пак са алчни вместо да я пуснат безплатна и да е хит искат бързи пари…

20 лева за това ли бе? ismqh sa