Правете пари със Sweatcoin дори когато телефона е в джоба ви!

С платформата Sweatcoin можете да фармите долърчета когато вървите. Платформата трябва да бъде свалена на вашето мобилно устройство и след това само трябва въведете имейл и да активирате вашият GPS при което от приложението брои изминатите ви крачки и според тях акумулирате така наречения Sweatcoin. Идеята на платформата е да стимулира хората да вървят повече!

swcapp.uk/hi/slavov Check out this app :point_up_2: it pays for walking

Звучи ми доста интересно!Добре са го измислили!

100% някой ще чийтне това с нещо от рода на lucky patcher, mock locations и някъв скрипт за рандом координати (подобно на Pokemon GO чиитовете) :joy:

Съгласен съм :joy:

Нямам идея ,но има доста леджит награди като гледам и доста хора казват ,че не е скам тъпото е ,че най големите награди не са достъпни в България ,но тва не е чак толкова голям проблем ,ако имаш някой роднина извън държавата.

И забраяих да спомена ,че при 20 души направили си акаунт през вашият линк,който може да копнете и пратите на някого, получавате инстант 20 долара до колко знам

Това ми звучи като скам малко. Има ли някакви награди или нещо? Също не разбирам как тия хора ще вадят пари от това цялото нещо и става още по-съмнително. :smiley:

Да скам е! Влязох им в дискорда и един пичага беше screenshot-нал как е купил iphone xs и админите след няколко секунди му трият поста и го банват