Слаба съм на team fortress 2 съвети?

Може ли да ми дадете някакви съвети ?Защото съм слаба ама искам да се науча!:grinning::flushed:

3 Likes

Може би като играеш играта :joy::joy::joy::thinking::thinking::thinking:

ами аз я играя от скоро и имам само 30 часа ще се постарая да станат повече !:grin::grin::grin:

1 Like

@Gothika_47 е това вече ако не е решение пък на :kappa:

1 Like

Аз от скоро я започнах отново и аз мега слаб :Х трябва да се играе повече

3 Likes

И на мен ми се играе и ме мързи да я изтегля,и ако в близките дни я изтегля, сигурно и аз съм станал толкова слаб и сигурно има толкоз нови неща, щото не съм я играл от 2 години :pensive:
Бог да пази Господ :joy:
Трябва да се прекръстя на noob_47 :joy:

2 Likes

Това е за по-напреднали

Трябва да играеш много една игра, за да си добър в нея! Учи се от грешките си, които правиш в даден мач и не мисли само как да спечелиш!

1 Like

Благодаря ти ! И не мисля само как да победя щото не ме интересува дали печеля или губя !:blush::blush:

Много хора си мислят само за победата и заради това не се представят много добре! Все пак игрите са за забавление!

И аз искам да имам 10 000+ победи във Fortnite, но не мисля само за тях! Никой милиардер не е забогатял само защото е мислил за парите,които ще направи!

1 Like

Ъъъъ… ко? Повечето милионери са забогатяли точно, защото са мислили как да си обърнат парите така, че да имат големи печалби и са работили много повече от нормалните хора.

2 Likes

Извинявай! Грешно написах коментара! Исках да напиша,че никой богаташ не е забогатял,понеже е мислил САМО за парите

🤔