ПОМОЩ The Binding of Isaac Afterbirth +, не работи

Имам проблем с The Binding of Isaac Afterbirth +. Имам закупена играта и другото DLC , но от както си купих Afterbirth +, DLC - то не тъгва каквото и да направя няма никакъв резултат. Когато пусна играта с вкючено DLC започва да зарежда, но след малко се затваря. МОЛЯ някой ако може да помогне ще съм му много благодарен. :sweat_smile: :sweat_smile:

1 Like

На какво играете? ако е на комп какви са характеристиките?

2 Likes

Играта за компютърли е или конзола? Излиза ли някаква грешка или само се затваря.?Скрийнове ако може да дадеш ако излиза грешка ?

2 Likes

Мисля че е на компютър защото няма как от конзола да отворил dlc то ти ги зарежда в едно?

2 Likes

То и на компютър ги зарежда на едно защото най вероятно я е взел от стийм. Колкото по изчерпателно инфо за проблема толкова по лесно може да се намери решение

2 Likes

Ами играта съм я взел на лаптоп Lenovo Legion. Води се геймърски и отговаря на всички характеристики. Когато я пусна се появява прозореца на играто, но се затваря веднага след това. Не се появяват никакви грешки просто спира веднага след като я пусна.

От къде си я закупил?

От Steam. Защо ?

Това не ми говори ама нищо.
Иска характеристиките му.Процесор/видео карта/захранване и тн.

1 Like
Процесор До 7-о поколение Intel®Core™ i7
Операционна система Windows 10 Home
Видеокарта До NVIDIA®GeForce®GTX 1050 Ti
Памет До 16 GB DDR4, 2 x SODIMM слота
Пространство за съхранение 1 TB SATA HDD
Аудио 2 x 2W високоговорителя Harman™ с Dolby Audio™ Premium
Живот на батерията * До 4 часа 3-клетъчна
* 45 WHr Li-Polymer батерия
Дисплей * 15,6" FHD (1920 x 1080)
* 16:9; IPS; технология против отблясъци
1 Like

Пробвал ли си да преинсталираш играта?

1 Like

Много пъти без никакъв резултат.

1 Like

Намерих това в нета кажи дали помага:

2 Likes

Съжалявам за късния отговор, но играта продължава да НЕ тръгва САМО с Afterbirth +

2 Likes

Isaac Afterbirth + doesn't open at all on Windows 10 :: The Binding of Isaac: Rebirth General Discussions това намирам във нета. Като цяло прегледай и обнови всички драйвъри до последен възможен ъпдейт. В повечето случай това ми е помагало при подобни проблеми

2 Likes

Благодаря ти, но нищо от това което е написано не работи. :cry: :cry:

1 Like

🤔