Какво има в The Binding of Isaac ANTIBIRTH и как да го инсталираме?

The Binding of Isaac ANTIBIRTH - community MOD/DLC - https://antibirth.com/

• Какво съдържа?

2 Нови героя
90+ Нови предмета
18+ Нови тринкета
80+ Нови чудовища
16+ Нови боса
Нов Final Boss
Нови achievement-и

+4 Нови етажа (Downpour, Mines, Mausoleum, Corpse)
По-як CO-OP Mode. :slight_smile:
+Нова музика направена за всеки етаж (chapter).
.

• Как да инсталираме?
    (аз имам оригинална игра, ако използвате пиратската версия си намерете сами начин как да инсталирате:D )

1.Свалете ANTIBIRTH файла от сайта им - https://antibirth.com
2.Влезте в Steam, Library, The Binding of Isaac: Rebirth и махате тикчето на Afterbirth и на Afterbirth+ (aко ги имате).

3. Когато отворите файла ще ви изпише ‘‘Please select your Rebirth folder.’’, трябва да влезете във [там където сте инсталирали Steam]> SteamLibrary > Steamapps > Common > The Binding of isaac: Rebirth. A aко ви излезе този прозорец когато отворите файла

значи файла сам е намерил Rebirth папката.

4.Избирате папката която искате да инсталирате (няма значение какво/къде изберете)

5.Install.
6.След като инсталирането завърши може да забележите, че на Desktop-a си имате нова икона - Antibirth (MOD-a сам се инсталира в отделна папка от нормалната игра)
7.За да играете отваряйте винаги от Antibirth иконата на Desktop-a ви!
8. Ако сте направили всичко вярно ще видите това когато отворите Antibirth:

*За да играете отново AB (Afterbirth) или AB+, върнете тикчетата отново. (За да ги играете отваряте играта по нормалния начин)
*Няма как да играете Antibirth с AB и AB+, a само на Rebirth, за сега.
*Играта взима сейва ви от Rebirth.

Въпроси - долу :smiley:

2 Likes

ами ако нямаме никой от айзаците

Смисъл? За да играеш Antibirth ти трябва само Rebirth. А ако нямаш и Rebirth няма как да играеш естествено.

1 Like

Мистик, не ми работи Antibirth-a. Имам играта в Стийм, но когато деинсталирам DLC-тата и пусна играта от Desktop-а, ми крашва. Инсталирал съм Аntibirth-a както бе написано. Плес Хелп!

Мислех, че поста е от януари ТАЗИ година. 0_0

Nvm, оправих се.
Трябва да напиша нещо заради лимата на ,символите"

1 Like

🤔