Как се прави този ефект?

Здравейте, искам да Ви попитам, дали някой от вас знае Tutorial-и, за това как да се направи този ефект, който ще е под текста? Ако намерите или знаете клипче, моля Ви постнете го под отговори! Благодаря предвариелно :slight_smile:

А това е оригиналния клип:

1 Like

Същото може да се постигне и в Sony Vegas, но аз лично предпочитам After Effects.
Tutorial-а показва как става с текст, но същият принцип може да се приложи и към снимка или видео. :slight_smile:

1 Like

@TheEagleGamerBG Малко не разбрах, защото аз ползвам Adobe Premiere Pro, но как се прави например да е настрани или по диагонал? И After Effects безплатна ли е, или е купена?

Да. After Effects е платена, но щом ползваш Adobe Premiere Pro, за прости анимации не ти трябва.

Хубавото на Premire Pro е, че анимациите работят по същият начин.

Важи и за снимки и видео.

@TheEagleGamerBG Благодаря ти! Ще го пробвам :wink:

1 Like

@TheEagleGamerBG Сега забелязах че преди време ползвах After Effects и сега се сетих че е към пакета на Adobe, а аз го имам пакета :smiley: :smile:

1 Like

@Gothika_47 Готик ти ще помогнеш ли, понеже ти ги правиш тези ефекти на твоите клипове? :slight_smile:

Аз ползвам Sony Vegas.

@TheEagleGamerBG @Gothika_47 А какво да напиша в Google, за да намеря повече инфо за този ефект с местенето на снимката?

Точно за анимациите на снимките не съм гледал никакви туторияли, просто експериментирах и с всяка моя компилация анимациите ставаха по-яки :slight_smile:

1 Like

@Mystic А знаеш ли какво да напиша в Google, за да ми излязат Tutorial-и?

https://helpx.adobe.com/premiere-pro/how-to/logo-animation.html

https://helpx.adobe.com/premiere-pro/atv/cs6-tutorials/animating-effects-using-key-frames.html

Във вторият клип използват CS6, но процесът е същтия. :slight_smile:

@TheEagleGamerBG Мерси за всичкото инфо :slight_smile: , оценявам го, но може ли да ми кажеш какво да напиша в Google? Само името на ефекта?

Не се води ефект. Напиши basic animation in adobe premire pro.

То не е ефект. Просто е една снимка която е анимирана да се мърда от една част до друга част. :smiley:

1 Like