Мобилно приложение?

Здравейте, зачудих се дали би било хубаво ако има мобилно приложение и от него да се чати?

Имаме мобилно приложение от което може да се чати и се обажда. :smiley:

@Gothika_47 Ама аз говорех за приложение на форума :smiley:

Във форума опция за чат, но съм се отказал да я слагам, защото много малко хора биха я ползвали пък и е бъгава.

@Gothika_47 И това е идейно, но имам предвид да може да се постват във форума теми чрез приложение, вместо да се ходи на сайта :slight_smile:

Не виждам смисъл. Форума работи перфектно на телефон и е направен да излиза като app. Освен това може да си сложиш директен линк на екрана и се отваря като app. :joy:

Пък и няма кой да направи тоя app.

Готик, сайта оптимизиран ли е за мобилни телефони?

Прочети ми предишния коментар. :neutral_face:

Ето го Аппа :stuck_out_tongue: :smile:

И аз го ползвам от тук.Много е лесно

По яко отваряне на някой арр на форум няма от нашия, дори нашия да е сайт.:slightly_smiling_face:

Че то повечето апове са сайтове реално… :smiley:

@Gothika_47 Ако се сложи чат във форума няма ли да е против правилата на хостинг компанията ( 90% от хостинг компаниите забраняват да се слага групов чат у сайтове/форуми понеже “натоварвало трафика” :smile: … )

Сайта си има лични съобщения така, че може да си пишете по много без да спамите темите.

@Gothika_47 Аз говорех за чат като чат :smiley: ( примерно чата в youtube) но бая товари трафика до колкото разбрах от няколко човека :confused: .

Само ще ти кажа, че ако се изсипят 50-100 човека онлайн тук и сървъра се насира. :smiley: Не мисля, че е добра идея да го товаря повече.

Blockquote това се случи веднъж :slight_smile:

Приложение за милиони дори не заема място.