Проблем със стрийма - не мога да пиша във чата

Здрасти, Готик, събнах днес, гледам стрийма 2-3 седмици, но нещо не мога да пиша в чата. Дава ми This room requires a verified email address to chat. Please verify your email at http://www.twitch.tv/settings

А съм го верифайнал, цъкнах линка, който ми пратиха на имейла, в сетингс ми пише, че са свързани, но не ми дава да пиша човек :smiley:

И аз имам абсолютно същия проблем :confused: … Моля за помощ

Я Дайте една снимка какво ви пише в чата, и че сте си потвърдили пощата и ще пиша на съпорта да видя какво става. Да не ползвате abv.bg?

да абв ползвам лично аз и ето ти снимка

1 Like

ахам… Незнам какво стана, но аз имам gmail и отидох в настройките на туич и си промених емайла на gmail и ми пратиха линк за потвърждаване, потвърдих и сега всичко е 6! Може би при абв не бачка

1 Like

abv.bg е блокиран и в loots както и в някой други сайтове и мисля, че проблема е в това.

1 Like

Това нещо ново ли е? Помня, че като си правих профила беше с abv и не съм имал проблеми никога с нищо.

1 Like

То това преди колко време е било? :smiley:

1 Like

@Gothika_47 готик аз отивам да се регна в twitch и ми пише.Нямате право да създадете акаунт в този момент.Моля помогнииии:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:Моляяя

Почти две години и половина.

То за толкова време много шитни стават бе. :smiley:

Който има проблем с чата да си направи нова легистрация и да го направи чрез email или jmail и после само отивате да я потвърдите от gmail или email :slight_smile:

Това вече не е проблем. Можете да пишете и без потвърден мейл вече. :slight_smile:

Е аз преди като писах в чата и не бях го потвърдил не се виждаше @Gothika_47

🤔