Може ли да ми помогнете?

Иска да си намеря хубав геймърски компютър, който да е на стойност около 1000 лв. Моля който може да ми помогне да си намеря хубав компютър защото моя след 1 - 2 години няма да става за нищо.

1 Like

Засега това е най-добрият ти шанс. Ако си го сглобиш сам няма да ти излезе много по-евтино, а така ти го сглобяват от desktop. GTX 1050 Ti според мен е най-добрата бюджетна карта на пазара, а Pentium G4560 e буквално равен на i3. Междувременно разгледай опциите на под компютъра. Може да си харесаш нещо. :smiley:

Друга опция е това:

По-евтин е с около 100 лв. но хард диска е 500 gb, самата GTX 1050 Ti не е толкова добра (произведена е от Gainward, а не от Asus) , дънната платка не е толкова добра и доколкото знам захранването също е по-ниско качество.

Edit: Като кликнеш на Buget Master-а ще ти излезе базовата конфигурация. Скролни надолу и си избери 8 gb RAM, и GTX 1050 TI. Докато си там можеш да си избереш и 1 TB хард диск.

Имай в предвид, че след една-две години, ще има бая по-добри части за тази цена.

2 Likes

Окей мн Благодаря!! <3

1 Like

То ти ако смяташ да го сменяш след 1-2 години по-добра чакай и тогава мисли какво ще взимаш. :smiley:

3 Likes

🤔