Проблем със стрийма?

Здравейте пичове от известно време стрийма на бай Готьо ми е (не знам как да се изразя) затова ето ви този скрийншот … исках да попитам имате ли идеи защо е така моля помогнете :slight_smile:

Кой браузър ползваш? Какви добавки ползваш? Става ли същото ако отвориш видео? Става ли същото ако го отвориш в Incognito mode? :smiley:

Днес разбрах че не е само в твоят стрийм а дори и в ютуб и в други стриймове добавките които ползвам са adblock steam inventory helper (или нещо такова) gestures magic actions for youtube и SocialBlade
За incognito mode ползвам го само като гледам други неща :wink: :wink: за това не знам браузъра е Google Chrome

Замислял ли си се… да пробваш? :smiley:
Мисля, че е от плъгина ти за тубата. Спри го и пробвай.

Пробвах и все пак не се оправи изтрих всички плъгини и пак беше така :frowning:

Никаква идея тогава. Дай да ти видим процесите.

Други неща… dirty boi hehe :kappa:

1 Like

яка компилация :slight_smile: чакам следващата

1 Like

от task manager-a ???

Да бе да видим дали нещо не бози. :smiley:

Не знам човек. Прави си тестове и спирай неща, които мислиш, че биха прецакали нещата докато не намериш кое точно е. Не виждам нищо съмнително.

и аз не знам вече … във всеки сайт в който може да гледам някакъв клип клипът е изрязан така (и при стриймовете)

Преди вземе се се случи нещо подобно с лаптопа да брат ми, след ъпдейт на Мозилата. И все още проблема не е решен. На моя компютър му няма нищо след същия ъпдейт и за това си мисля, че е свързано с резолюцията на монитора, неговата е нещо от рода на 1366х768, а моята я 1920х1080.
Кажи каква е резолюцията на твоя монитор за да разберем дали сме на прав път. :slight_smile:

Също провери дали със zoom in и zoom out на страницата, размера на лентите се променя.

Резолюцията ми е 1920х1080 а за това със zoom in или zoom out няма значение защото след рескане на страницата или браузъра то се връща на нормално :slight_smile: и това нямаше да има ефект на видеото

🤔