Ако може дами кажете коя част е проблемна

някои можели да ми помогне когато играя някоя игра и усещам странен лаг или се едно ми замръзва картината а видео картата ми е нова

1. Коя нова карта.
  2. Като гледам най-вероятно е процесора. Забележи как е макснат. Били го пратил?
1 Like

това е CPU

Intel(R) Core(TM) i5-4440S CPU @ 2.80GHz

Коя карта си си взел?

1 Like

картата е Radeon RX 560 Series 2 ГБ но е на 2 месеца

Какви игри играеш, че да ти се товари процесора на 100%? :smiley: Виж си процесите дали няма нещо дето да цока процесор.

2 Likes

и аз не знам как се товари но е супер неприятно ако може дами кажете как да проверя дали нещо ми цока процесора можете дами напишете :slight_smile:

1. Дясно копче на windows лентата и избираш Task Manager или натискаш CTRL + SHIFT + ESC:
    Screenshot_2

2. Където пише процесор или CPU, кликаш на него, докато малката стрелкичка не показва надолу. След това в колконата под него гледаш кое използва най-много процесор.

Screenshot_3

1 Like

оправих го за сега е жив :Д

1 Like

трябваше да си рефрешна целия windows за да се оправи :slight_smile:

1 Like

Другия път пускаш процесите от Task Manager И гледаш да нямаш нещо което точи CPU. Например някоя игра може да ти крашне и все пак да “върви” :slight_smile:

1 Like

оууу открих нещо интересно днес открих че chrome натоварва процесора повече от overwatch и може и това да е било проблема :slight_smile:

като вклуча интернет explorer всичко е наред

Да не си инсталирал някой bitcoin miner? :smiley:

как ще сам го направил това нямам спомени да сам го правил :slight_smile:

Chrome използва много процесора. И при мен ми се е случвало да ми е на толкова процента.

1 Like

незнам как ще е при другите браузери :slight_smile: а ви е кои използвате

Firefox, но използва доста RAM в някои случаи.

1 Like

🤔