Проблем с мишката ? или със ЦС?

Когато играя cs go на определения мап Mirage доста често когато натискам с ляво копче на мишката (демек да стрелям) то или не работи и трябва да го натисна още един два пъти или ще стрелне 2/3 пъти и ще спре и ще трябва пак да натисна … но е само на Mirage някой от вас ще кажат просто да не играя Mirage но това ми е поне вторият най-игран мап и го знам доста добре помощ паласа

Най-вероятно е от мишката. Този проблем имаш ли го и в други игри?

не … само в цс и то само на Mirage

Защото играеш само Mirage :joy::joy::joy: (шегувам с да не си помислиш друго )

1 Like

все пак играя и Inferno Cache и Dust 2

1 Like

И аз имам проблеми с мишката но е на всички игри и е като задържа лявото копче на мишката стреля и след време почва и пак спира все едно цъкам а не съм задържал и е от мишката но се очакваше понеже е доста евтина.но е най гадно ако играя Майнкрафт със лък защото не мога да задържа и да изстрелям стрелата по силно а ми я изстрелва автоматично на два метра

Купете си нови мишки или се запишете се за giveaway-я на готика, може да спечелите една :smiley:

2 Likes

Какъв гивауей и откъде да се запиша ?

за събовете на Готьо

Е жалко аз не съм но много искам да бъда обаче моите родители нямамат карта с която да му събна но като стана на 18 ще си купя и ще му събна но дотогава ще е свършил гивауея :slight_smile:

Не че искам да ти давам лоши идеи, ама не е задължително да си на 18 за да си искараш карта :wink:

2 Likes

Такали ? Родителите ми така ми казаха . А на колко трябва да си?

Ако не се лъжа над 14 можеш да си извадиш карта.

1 Like

🤔