Целият ми комютър лагва

От днес комютъра ми започна да лагва … от както играх една игра на цс и си смених графиката и aspect ratio-то и цс-а ми заби браузъра ми лагва игрите ми лагват просто не знам какво да правя …
Процесор : AMD A4-5300 3.40 GHz
Ram: 6 GB
Видео карта : Radeon RX 550
Windows 7
И току що видях че оценките на Windows : Графика и Графика на игри са спаднали ? има ли шанс видео картата да е вдигнала градуси и да се е overcloak-нала сама на по-ниски градуси или аз влизам в някой филм :Д ?

Пусни антивируса да сканира, може някой вирус да се е настанил в компютъра ти. Ако не помогне разгледай се из Task manager-а, виж дали нещо не точи системни ресурси.

Ако нищо не помогне, преинсталирай windows. Знам, че звучи прекалено, но понякога преинсталация е най-добрият начин да оправиш нещо,

Наистина препоръчвам да минеш на 10. Особено на по-low end системи съм чувал, че помага.

1 Like

Недей да бързаш да преинсталираш системата, първо преинсталирай драйвера на видео картата , 2 пъти на мен ми стана така и два пъти така се оправи…

1 Like

Windows-а ти 32 битов ли е или 64 битов? Питам защото бях чул, че AMD спират поддръжката на 32 битови операционни системи.

А пробва ли просто да си рестартираш компютъра?

Дори да е така няма магически да дойдат и да му бъгнат компа… :smiley:

подробности :smiley:

Няма значение взе че се оправи само :Д все пак благодаря на всички коментирали и отделили време :slight_smile:

🤔