Лаптопа ми зарежда но не иска да се стартира напълно

Лаптопа ми е Windows 10 и windowsa зарежда и не иска да се пусне до Desktop.Ако някой може да ми помогне да пише

аз лично нищо не разбрах от това което си написал… :zipper_mouth_face:

1. Какъв е лаптопа-ти

2. Windows xp / 7 / 8 / 10

3. Какво зарежда? Windows ли?

4. Зацикля при Update ли? ( пише 33% и до там примерно ) ?

5. Как така не иска да се пусне? Въобще или до Desktop?

6. Оправи си заглавието ,защото не се разбира какъв ти е проблема…

1 Like

Също може да пратиш и снимка

@toukachy

Еми сега се сещам за 3 възможности:

1. ако нямаш някакви важни файлове ( документи , снимки и т.н. ) направо му режи главата на Windows-a и преинсталирай чисто

2. ако имаш пробвай през Safe Mode да го стартираш и извади всички документи ,снимки и т.н на флашка/и и тогава режи главата на Windows-a… Просто е умрял…

3. пробвай пак през Safe Mode да прехвърлиш всичко важно на “Local Disk D” и преинсталация само на C-то ( или там където ти е Windows-a )

1 Like

Кигато преинсталвам Windows-a ми дава грешка

Представи си сега, че отиваш на доктор и му казваш докторе като седя и ме боли. Дали ще може да ти каже доктора кво ти има, без дори да си му казал къде те боли? Покажи снимка, каква грешка ти дава, на кой етап…

Дам. Дай номера или името на грешката да видим за какво става въпрос… Ако трябва го снимай с телефона и ни покажи снимка за да знаем как да ти помогнем.

Пробвай с друг Windows 10 да не би този да е :repoop:

Аз имах 1 път подобен проблем… Не ми даваше да инсталирам Win10 и се наложи на флашка да слагам Ubuntu linux инсталирах него и чак тогава без проблеми си инсталирах пак стария Windows-а… :jaba:

Не ми дава номер или име на грешката излиза ми “опитайте отново” и когато го направя пак същото

Тогава вади всичко ценно през Safe mode и инсталация на чисто :baby:t4:

Когато влизам safe mode стои черен екран (активен е свети )

хммм… много странно… за сега не ми идва на ум нищо друго, освен да прейнсталираш Win-а ,ако някой друг е имал подобен проблем моля да сподели !!!

Екрана ти стои постоянно черен или ти изписва нещо, защото ако е само черен, може видеочипа ти да е заминал

Не… това е software проблем, защото му е черен екрана само ,когато е в Safe mode… иначе му давало грешка от Windows-а

@toukachy Ще пратиш ли снимка до къде стига лаптопа или ще ни оставиш да гадаем? @Gothika_47 вади кристалната топка :smiley:

2 Likes

🤔