Дискусия относно анимета

Хей разбрах че някой от хората от stream-a гледат анимета.Та мисля че ще е интересно ако напишете какви жанрове харесвате, кой са ви любимите анимета,любимите герой,любимите opening-и и защо. Също така ако имате “MyAnimeList” може да го споделите.Не се колебайте да попитате за хубаво аниме. Приятен ден от мен. :smiley_cat:

Hunter x Hunter(Anime)
Шит Постове и Мемета Раздел Аниме и Сериали
Какви анимета да гледам?
Защо не мога да включа Warframe?

Гледам да са кратки и смешни/забавни. Не знам дали мога да се хвана да гледам нещо като One Piece. Naruto до колкото разбирам ще ме убие с филър а Bleach гледам, че в последно време е станало пълен шит и всички го хейтят.

Иначе съквартиранта често гледа някакви анимета от типа “харем” където главния герой е момче на място пълно с момичета, които искат да му търкат кремвирша ама той умира от страх при мисълта за ваджайна… :joy:

Ако искаш кратко забавно аниме можеш да гледаш “Date a Live” найстина е добро можеш и да ми погледнеш MyAnimeList-a " https://myanimelist.net/animelist/MeetfrostBG " и да си харесаш някое.Иначе и аз не харесвам да гледам толкова дълги анимета като Naruto,One Piece и подобни :smile:

Аз мисля да гледам Kill la Kill. Знам за какво става дума в него и анимацията ми допада много. Също друго дето бях гледал и се сетих е Panty & Stocking with Garterbelt.

Kill la Kill честно казано ме загуби много бързо гледах 2-3 епизода и се отказах, но мен аниме като не ме хване от 2-3 епизода не го гледам. Иначе много хора го харесват и може да ти допадне. :smiley_cat:

Аз сега съм изгледал всички епизоди на Naruto , но и гледам: Ecchi, Comedy, Romance, Harem, Slice of Life и Drama Animeta
MyAnimeList —> https://myanimelist.net/profile/xXdrcrocBG

Харесвам анимете с бързо развитие на действията и драматични моменти с неочаквани краища .Любимите ми анимета са Code Geass, Death note, Akame ga kill и Boku no Pico.

PS:Дано някой се хване и го гледа xD.

Shit върна спомени които не биваше да се връщат :crying_cat_face:

Може да погледнете моя аниме лист и ако имате някакви предложения с радост ще ги погледна:grin:

Ако може някой да ми предложи анимета с много екшън, обаче да има и любов . Няма да откажа и харем анимета XD.
И също така много ме кефят аниметата с мечове .

Еми Date a Live е добро според мен :smiley:

Аз бях доволен от повечето които съм гледал. Някои от тях са kill la kill, one-punch man, re:zero, noragami. Първите две съм ги изледал по два пъти, като смятам да изгледам mob psycho 100 наново и noragami като решат да направят новия сезон.

Имам да гледам cowboy bebop, JoJo’s bizarre adventure, hellsing и евентуално fullmetal alchemist. Ако искате ми предлагайте други. Мисля че лоюбимия ми жанр е supernatural, 'щото почти всичко, което изброих е такова :smiley:

Аз ти предлагам Code Geass има 2 сезона с по 25 епизода и е в жанра “supernatural” Plot-а е интересен и зарибяващ , аз лично го изгледах за 3 дена :smiley: (#nolifer :disappointed:)

Аз сега чакам Април месец да започне Boruto анимето… Иначе assassination classroom също е хубаво…

Благодаря за предложението. Изглежда интересно и сигурно ще го гледам като намеря време :slight_smile:

В момента гледам fairy tail гледал съм от по известните като dragon ball, naruto и други гледал съм fullmetal achimest но любимото ми е sword art online и чакам с нетърпение сезон 3. Също съм голям фен на покемон и yu gi oh :slight_smile:

Харесвам аниметата, които са с много епизоди! Любима аниме - One piece.

plz no hate

Търся едно аниме, ако на някой му звучи познато да ми каже име плс. Значи разказва се за момиче войн което се бие със някви рицари.А и е руса XD

Ами… има доста такива ако може да бъдеш малко по-точен :cat:

Проблема е че не знам повече! Но ако се сещаш кажи едно, две .Пак ще бъда много благодарен :blush: