Предложете ми игри :Д

Предложемете ми някакви игри че на последък нямам какво да играя някакви игри като тези на tell tale games може би някакви шуутъри и всякакви подобни също и някакви готини co-op игри ако имате казвайте че направо умирам от скука

Не мислех, че някога ще го кажа, но ако ти е толкова скучно излез малко навън :wutface:

Относно игрите, имаш ли някакъв определен бюджет или мислиш да се сдобиеш с тях по друг начин :kappa:

2 Likes

Аз бих ти препоръчал Witcher 3. В момента съм минал около 1/4 от играта и имам 19 часа, така че ще те държи зает за бая време. Имай предвид, че има много история, и не е толкова лесна за подкарване.

Ако искаш shooter новата DOOM е супер.

За CO-OP, Saints Row 3 и 4, самите игри не се водят чак толкова добри, но когато играш co-op с приятел, може да стане доста забавно.

1 Like

Братко мой играй Watch Dogs 1. Има по-равно от всичко, освен романтика.

1 Like

Saints row 3 съм я превъртал 3/4 пъти 4 веднъж а за Witcher и Watch Dogs компа ми не е толкова добър а за това да изляза на вънка първо че няя с кой второ че няма къде :Д на скоро играх GTA 5 ама и тя омръзна и да bumtras имам неограничен бюджет Kappa а също и за saints row 3 няма с кой да я цъкам :Д

Новата DOOM, е много добре оптимизирана, така че щом ти тръгва GTA 5, DOOM също ще ти тръгне.

не знам предпочитам някакви игри които да са по chill да мога да паузирам и да не са толкова напрегнати

1 Like

Аз бих ти препоръчал life is strange напомня малко на игрите на telltale

за жалост съм я играл и съм гледал before the storm :confused:

@dilqn Изкаш chill игри и да не са много напрегнати? Лично аз не съм много по тези типове игри, но бих ти предложил новата NFS Payback, мен лично много ме радва! Не знам дали си гледал или играл TWD, аз съм гледал игрите й и ми харесаха много! Точно заради игрите като TWD s1,2, Michone и s3 се запалих по сериала. Бих ти предложил също Hearthstone, ако си падаш по такива игри + това е безплатна. :slight_smile:

@lummbeerjack Играл съм всичките walking dead без Michone и the new frontier и гледам сериала също :stuck_out_tongue: а heartstone съм я играл а NFS Payback няма да ми тръгне и като цяло съм играл всички игри които са ми предложили до сега освен NFS и DOOM и Watch Dogs

1 Like

Може да пробваш DmC, ако последната от 2013 не ти тръгне, има по-стари. Ако не си играл Mortar Kombat Complete Edition ти я препоръчвам има story mode, има и PvP, но не помня за Co-op.

ще пробвам Мортал Комбат ама какво е DmC :stuck_out_tongue: @bumtras

Predlagam ti farmville 2 vuv feizbug dosta e chil

DmC - Devil May Cry

След като написах предния пост ми хрумнаха още няколко игри като:

• PoP - Prince of Persia (Warrior Within ми е любимата, но и The Two Thrones е много добра)
  • Tomb Raider: Legend -идеална за стари PC-та, без да бъде полигонеста като първите
  • SEUM: Speedrunners from Hell е игра по която много се зарибих напоследък, но не е толкова chill

Надявам се д асъм помогнал! :slight_smile:

като цяло съм виждал или поне чувал за всяка игра до сега но точно тази Tomb Raider ,PoP и DmC не съм играл така че ще ги пробвам ! мерси @bumtras

Probvai farmville 2 pls

а ве братле аз ако знаеш от кога съм зарязал фейсбука :Д

🤔