Дискусия относно анимета

Youjo Senki. Само за това се сещам.

Само заради тази тема си направих профил Kappa

Търся си нещо което може да ме ‘‘hook up-не’’ от 1-вите епизоди

MAL acc:https://myanimelist.net/profile/kok1cha

Само да добавя че съм много picky към аниметата ,но има ли екшън с романс се гледа :smiley:

Не си само ти! Но някои кратки също радват.

Ако някой е изпуснал Panty & Stocking with Garterbelt напомням. Жалко, че май няма втори сезон. :smiley:

Някой тук случайно да е гледал Sword Art Online. :smile:

По скоро кой не го е гледал!!:grinning:

Не съм го гледал ама гледам, че някой хора много го нареждат. Също съм гледал и Bleach ама до колкото разбирам последния сезон е станало напълно шит?

SAO е добро до 14-тия епизод от там нататък почва нареждането :Д

Ако трябва да бъда честен SAO целия първи сезон е горе-долу добре ама 2-рия е най-bullshit нещото което съм гледал в живота си, но да до 14 еп си е най-хубаво ако анимето беше свършило до там ще да е супер.

До 14 е оригинално после се повтаря едно и също.

На мен лично цялото аниме ми харесва. Тази година би трябвало да излиза нов сезон

Любимо Anime: Winx :laughing:

Филм ,а не сезон хДД и при това доста скоро на 18 е премиерата му

Какво е мнението на хората тук за JoJo’s Bizarre Adventure? Изгледах го преди няколко дни и съм много доволен. Все пак внимавайте за спойлери не само от анимето, но и от мангата, защото съм сигурен, че има хора, които не са го виждали.

Мисля да го гледам след Noragami Aragoto. Колко епизода е?

Мангата е 8 части като 8-ата не е завършена още. Анимето комбинира първа и втора част на едно, а 3 и 4 са отделни. За сега е 119 епизода ако не греша. Напълно възможно е към втората част на годината да почне да излиза 5-та част.

Аз съм гледал бая анимета но едни от най интересните са Fairy tail , Kenichi , Full metal alchemic brotherhood , Strike the blood и Beelzebub. Изключвайки Fairy tail всички други са между 20-60 епизода

имали някой ,който да е гледал аватар
особено края брутален е!!!:joy:

Аз предпочитам по-къси анимета не повече от 2 сезона, защото доскучават, но има и изключения все пак като Shokugeki no Soma или Highschool DxD :wink: :grinning:

High school dxd е едно от най добрите echi/harem анимета а за Shokugeki no Soma тешко му и горко на който го гледа като е гладен .