Дискусия относно анимета

Стига де хахахаха ти ме уби с това аниме

Препоръчвам анимето “Kyou kara ore wa” на по-големите от вас , който с носталгия ще си спомнят времето когато се спуквахме от бой в училище а и не само.
Анимето е сравнително кратко 10еп (~40 мин)

Ето моят профил в MyAnimeList https://myanimelist.net/profile/dkrolexx

Защо си почнал JoJo от края?

Какво мислите за sword art online?
Ако някой предложи нещо подобно ще съм благодарен.

По-горе мисля че го коментирахме. Иначе за нещо подобно не знам, но може да пробваш No Game No Life. Препоръчвам го, ако търсиш аниме свързано с игри.

Някой може ли да ми каже кога излиза новият епизод на Attack on titan (Shingeki no Kyojin) ?

Излизат 22:00 японско време, което е 6 часа напред. Можеш да ги очакваш към 20:00 българско време.

Препоръчвам “God eater” ,страхотно аниме и грабва от първите епизоди :wink:

Аз като чета тая тема направо да се партнирам с Crunchy Roll :kappa:

Наруто дъ бест :DDDD не знам за вас :smiley:

изгледах d gray man и се разочаровах от hallow защото е нарисувано ужасно и сега търся някое интересно аниме което е не повече от 150-200 епизода.

Attack on titan. Аз го почнах като излезе 5 епизод на 2-ри сезон и вече съм приключил с мангата до където е излязла. Анимето е много добро с много екшън, но ще трябва да чакаш, защото излиза по 1 епизод на седмица.

За тези, които са повече към спорта, ви предлагам анимето Haikyuu!!

Дълго е 3 сезона (+2 ови)
Инфо:Junior high school student Shouyou Hinata gains a sudden love of volleyball after seeing a national championship match on TV. Although short in height, he becomes determined to follow in the footsteps of the championship’s star player, nicknamed the “Small Giant”, after seeing his plays. He creates a volleyball club and begins practicing by himself. Eventually five other members join the team by his last year of middle school, but they are defeated in their first tournament after being challenged by the championship favorite team, which includes the so-called “King of the Court” Tobio Kageyama, in the first round. Though Hinata’s team suffers a miserable defeat, he vows to eventually surpass Kageyama and defeat him.
OST–вете за много приятни за слушане, а art style-а е много грабващ.

Знам, че не е аниме ама последния сезон на Samurai Jack доста ме радва. :smiley: Може би е носталгията, но е забавно да гледам същата анимация от както преди годни. Единия ми проблем, е че за момента сериите са доста предвидими.

Ето LINK за аниметата, които съм гледал. Всички са топа. :vhtv: :+1: И този LINK е за анимета, които мисля да гледам. Кажете ми от този лист, кое трябва да гледам задължително и кое няма смисъл да гледам. Приятен ден! :hearts:

Konosuba и Mob Psycho си заслужават 100%, въпреки че според мен Konosuba беше прекалено hype-нато. Някой които бих препоръчал са Re:Zero, JoJo’s Bizarre Adventure, Kill la Kill, Noragami и Little Witch Academia(и филмите, и анимето) като го правя без да обръщам внимание на жанровете които си гледал/смяташ да гледаш.

Освен Konosuba и Mob Psycho, които jikata31 ти предложи, аз бих допълнил със Fate/stay night: Unlimited Blade Work- има невероятни ефекти, но самата история е да речем 7/10. Shkugeki no Souma е интересно но на мен само не ми допада, че има малко повечко голота, за това гледай на свои риск xD (история-7.5/10). И последното от мен е Kekkai Sensen-за това аниме мога да кажа, че е доста старнно, но за сметка на това има много добри герои, ефекти и саундтрак (история-8/10).

Аз съм гледал много animes и ако сте заинтересовани можете да ги проверите в моя steam профил ( http://steamcommunity.com/id/bobstur )
всички от тях са добри и бих препоръчал да ги гледате

Препоръчвам ти да си направиш профил в My Anime List. Според мен, там по-лесно се вижда кой какво е гледал, какво гледа и какво смята да гледа. Забелязах, че не си спомняш някои, от тези които си гледал. Възможно е MAL да ти препоръчат някое и по снимката са си спомниш че си го гледал.