Дискусия относно анимета

Проблемът ми е че съм голям мързел и не ми се занимава да си прява MAL , докато в стийм акаунта всеки път като изгледам ново аниме си го добавям и катонсе сетя за вече изгледаните ми анимета ,ги добавям, целта ми е да стигна 100 сега съм само на половината и ако някой иска анимета бих препоръчал най вече btooom ,D.gray-man и one piece(да дълго е но е доста забавно за гледане) а ако цените класиките предлагам cowboy bebop наскоро го изгледах и много ме разчуства, особенно последните епизоди

@Gothika_47 предложи на перверзния ти съквартирант- Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai , а за теб имам Nanbaka и двата сезона, цялото аниме е базирано на шеги , има и по сериозни моменти но иначе анимето е забавно .Shimoneta е изцяло за перверзници, а ако съквартирантът ти иска да седи и да лъска пред монитора предлагам KissxSiss

За тези, които искат просто да си чилват препоръчвам Barakamon

Става въпрос за един майстор на калиграфията, който след една изложба извършва една глупост и бива изпратен на един остров, където се запознава с едно малко момиче, което му обръща живота надолу с главата. Крайната ми оценка е 8,5/10.

Aquarion

Once upon a time, a race known as the Shadow Angels attacked Earth to harvest the life force of all those who inhabited the planet. Thanks to some outrageous miracle, the Shadow Angels went dormant, and humanity was able to live another 12,000 years without fearing their presence. But 11 years after a catastrophe dubbed the Holy Genesis brought ruin to the Earth, the Shadow Angels were stirred from their slumber and resumed the attacks once more.

To give humanity somewhat of a chance, an organization known as DEAVA was formed, and use of a robotic weapon named Aquarion has been authorized. In order for the Aquarion to be brought to full power, three pilots must combine their hearts, bodies, and souls into one—a feat few can hope to accomplish. Thus, the search for so-called ‘Element Users’ was prioritised, hoping to ensure humanity’s future.

Sousei no Aquarion follows the story of Apollo, a near-feral young man brought up in poverty, who is believed to be a legendary hero reincarnated. After his best friend is taken by the Shadow Angels, Apollo chooses to become an Aquarion pilot. Will he be able to turn the tides of the war, and free humanity from the threat of the Shadow Angels for once and for all?

9/10 -до 10 еп съм

Докато разглеждах коментарите някой беше споменал, че харесва supernatural анимета.
В свой отговор аз ще предложа анимето Bungou Stray Dogs

История: След, като бива изгонен от домът за сираци, Накаджима Атсуши решава да се самоубие, поради липса на дом,храна и жилище. Така когато решава да се удави в една река, той забелязва някакъв човек във нея и го спасява. Човекът, който той спасява се казва Осаму Дазай. Така този Дазай закарва Атсуши във една агенция за детективи. Бих разказал повече, но няма да го направя, за да не спойлна нещо.
Арт:8.5/10
История:7/10
Обща оценка:8/10
Брой епизоди: 24(два сезона) + 1 ова

Почти съм сигурен, че само аз съм споменавал supernatural и ти благодаря за предложението. :slight_smile:

Сега, като го казваш се сещам, че беше ти :slight_smile:

Анимето наистина е хубаво и аз съм го гледал и също така и аз го препоръчвам на всеки любител на supernatural, това е едно аниме което трябва да се изгледа

Пиксел на теб ти препоръчвам да изгледаш soul eater , щом дгрейман ти е харесало това е за теб а ако си търсиш по-голямо занимание изгледай fairy tail

Не знам дали го коментирахте, защото темата е прекалено дълга, но да си кажа за log horizon. Изпълнен е потенциала на SAO. Няма да спойлвам. Става дума за играчи на MMO, които един ден се оказват вътре в играта, без видна причина. !!!ГРЕШЕН СПОЙЛЕР(Спойлер в който има ирония)Храната е много вкусна.!!!

На мен едно от любимите ми анимета е hunter x hunter.За него разбрах, че щяло да излиза 2 сезон( пълни глупости, ако питате мен).Иначе започнах едно аниме, което е излезнало на скоро, а то е именно black clover, както и тръгнах да гледам още няколко нови анимета, от които само на 1 се сещам за името, именно за killing bites.Като цяло все се чудя за нови анимета, защотото тези, които ми допадат са с малко епизоди или предстои нов сезон след примерно 5 месеца, именно както беше и с tokyo ghoul,ao no exorcist и sword art online, но за тях разбрах, че няма и 2 месеца излиза нов сезон.

Аз гледам само one punch man и naruto но знам и още просто тези ми са най интересните

Бих ти препоръчал: Slord Art Online, Noragami или Nanatsu no Taizai (Седемте смъртни гряха)

Може да е Nanatsu no Taizai.

И за мен, гледам го от 3 години и още не съм го свършил :smiley:

Наскоро започнах да гледам Boku no hero academia(My hero academia) и в началото ми беше супер скучно и по жанра(супергерои) очаквах да бъде още по скучно, но един ден се престраших да изгледам няколко епизода и анимето никак не беше зле, дори много интересно и бих го препоръчал на всеки. Анимето все още се развива т.е. излизат нови епизоди, а сегашните излезли епизоди не са много.

Друго много добро аниме е Fairy Tail-Най-интересното,епичното и т.н.т. аниме, което съм гледал от жанра Adventure fantasy. Състои се от 277 епизода и 9 Ови(Ova) В анимето битките са супер епични и продължават епизоди. Има 2 филма по анимето 1-Fairy Tail the Movie: Phoenix Priestess 2- Fairy Tail: Dragon Cry
tip: Първия филм е най-добре да се изгледа след епизод 124(сезон-3; епизод-28)

Ако ви се гледа аниме със спорт, но и да бъде по-епично, то Kuroko no basket(Kuroko’s basketball) ще ви грабне. Анимето е 75 епизода и 1 филм(Last game)
Анимето е жанр спорт и комедия, но е пълно със суперсили.
Това бяха моите предложения за аниме подбрани по мой избор.
Мен ме грабнаха, но не гарантирам, че ще ви харесат.
Ай чао.

Гледам че има написано спортно аниме (Haikyuu) но има още едно супер яко аниме което е свързано със спорта … казва се Kuroko no basket или на английски Kuroko’s basket и въпреки че не харесвам баскетбол анимето ми хареса доста
Искам също така да кажа че има почти 100 коментара които ме мързи да прочета затова ще чета коментари след този но прочетох първият започнал темата и лично на мен любимото ми аниме е Наруто любимият ми герой от него е Minato Namikaze любимият ми opening както на много е на Tokyo Ghoul и за тези от вас които не знаят вече е излязъл 3-ти сезон на Tokyo Ghoul всеки вторник излиза нов епизод вече има 2 и е доста интересно поне за мен

погледнах коментара преди мен и той е препоръчал Kuroko no basket (това доказва колко е добор анимето :Д )

Да не би да е Claymore?

Всъщност сигурно е Fate.