Дискусия относно анимета

Какво ви е мнението за Darling in the Franxx?

гледал съм само първи епизод ама все хубави неща чувам за него

Може ли някой да ми предложи някое аниме което да е fighting & fun нещо като dragon ball, naruto, one punch man, или jojo’s bizarre adventures няма значение колко е дълго имам предостатъчно време :smiley:

boku no hero academia

Досега не съм гледал анимета.Просто нямах интерес ,но на скоро проявих желание и прочетох темата за анимета във форума ,но имаше страшно много постове и не можах да си харесам.Искам да ми препоръчате някое аниме в ,което да има драма,екшън,любов и мисля ,че е тва.

Става ли ако намериш някое интересно аниме и на мен да ми го кажеш защото и аз изпитвам интерес но не знам кое да започна да гледам ?:vhtvdiamond::grinning:

Гледай Fullmetal alchemist и Fullmetal alchemist Brotherhood

ако наистина сте надъхани да гледате анимета ви препоръчвам да започнете с Наруто не се плашете от многото епизоди има много филъри (епизоди които ви връщат малко назад и расказват история която не е расказвана до сега (не е най-точното определение :Д ) ) историята е много интересна и няма как да се развие в малко епизоди първоначално може да ви е малко скучно но по-напред става много интересно (следете историята много е важна) :slight_smile: ако наистина не искате да започнете с дълго аниме ви препоръчвам Assassination classroom историята е че едно извънземно става учител на 1 клас за изостанали ученици и тяхната цел е да го убият но той е супер бърз
Извинявам се че няма запетаи точки и тн просто в момента ме мързи супер много ето ви ги …, :Д хайде сега вървете и експлорвайте светът на Аниметата

Отивам :smiley::smiley::smiley:

Ще ги погледна :blush::blush:

отивам да го гледам!:grinning:

Какво гледате в момента?

Може ли да ми предложите Аниме в което има любов и екшън ?:grinning:

няма екшън ,но има любов ,но ако ти се гледа повече екшън ти препоръчвам fullmetal alchemist brotherhood.

Благодаря ще ги видя :smiley:

Taboo tatto е бая яко за сега

За какво се разказва?

За едно момче което спасява един старец от 2-ма вандали старецът му дава татус който се залепя на ръката му и той не може да го махне по-късно разбира че може да го активира и да използва сила определена от самият татус и да бъде по-силен/бърз и др. като цяло аз съм гледал само 4 епизода от него и за сега е обещаващо :slight_smile:

Също така забравих да кажа че татусите са американски оръжия и има агенти които искат да си ги вземат обратно и като цяло няма да спойлвам повече :Д

Jojo’s bizarre adventure е добро и parasite също става.
Може да чекнеш и Goblin slayer има добри ревюта.