Да си ъпдейтвам ли телефона на по-нова версия андроид?

Смятам да си ъпдейтвам телефона от 6.0 на 8.1 Android версията. Въпросът ми е дали ще навреди на телефона ми ако го направя чрез интернет? Видях един сайт, в който трябва да инсталирам едни zip файлове на компютъра и после да ги вкарам в телефона и не знам дали това ще направи нещо на телефона ми! Моля пишете ако знаете нещо по въпроса!

Предполагам за това което говориш ще трябва да си рутнеш телефона. Аз си ъпгрейдвах стария телефон и си работи перфектно, но не правих backup преди да започна и съжалявам.

По-добре недей защото е много сложно и ако объркаш нещо, после трудно се оправя.а и ако искаш използвеай системните актуализации.Не е нова версия но подобрява ефективността на устройството.Пък това е голяма играчка по-добре не се занимавай.(ако е много зле просто си купи нов):smile:

Чакай за какъв ъпдейт говориш? Телефона ти казва, че има нов ъпдейт и ако го цъкнеш ще го свали и инсталира сам или ти искаш сам да сваляш неща от нета и да го ъпдейтваш с кабели и т.н. :smiley: Защото ако просто имаш системно копче за ъпдейт може да го цъкаш. 8.1 е в пъти по-добър от старите от към сигурност и екстри. Аз скоро ще ъпдейтвам моя S8+ на 8.1 :slight_smile:

Абе как все намираш и буташ теми от преди година? :g47rage: