Да знаете интересни подкасти?

Здравейте, напоследък върша различни неща, които са ми по-приятни, докато слушам подкасти. Не съм голям фен на музиката. Изгледах всички български подкасти и реших да премина на английски, но или са ми безинтересни, или водещите говорят много неразбираемо и отделям по-голяма част от концентрацията си в това да разбера какво казват, а не в това, което върша. Та, някой да предложи готини подкасти (препоръчително да са свързани с gaming, но не задължително) и моля да се разбира какво казват хората. Благодаря! :slight_smile:

Най-добрият подкаст според мен е “Ear biscuits” на Rhett и Link от Good Mythical Morning. Слушал съм почти всичките епизоди докато цъкам някоя chill игра или правя нещо друго. Говорят за разни неща от живота и често канят интересни гости(в някои случаи - световно известни).

1 Like

Ще го чекна. Мерси :slight_smile:

Аз гледам H3H3 подкаста, защото е чил и показват тъпотии от нета. Другото което гледам е подкаста на TotalBiscuit (лека му пръст) и като цяло това са.

Ако може да отговорите на този невежа, какво с точност означава подкаст и съответно какво е английското му име?
Благодаря предварително.