Въпрос относно форума (бъг може би?)

Ще се върна и ще го сменя.

БИ трябвало да работи.

Защо не мога да прашам инвайти

Firefox е тежък браузър btw

Opera, chrome, edge това са по леките

Oт рекламата немога да направя нищо @Gothika_47

Не можеш да затвориш горната реклама? Никаква идея как гугъл са го допуснали. В момента тествам новите “автоматични” реклами на гугъл, които би трябвало да излизат най-добре при различни телефони/таблети без да бъгват целия форум…

EDIT: Отворих форума от телефона излезе ми същата реклама и нямах никакви проблеми.

ДА ЧУЯ, ПАКТА САМО ЗА КАКВО ГО ПРАВЯТ???

Ето ти клип:
test

Хубаво ги има тея реклами… Ама малко идва в повече… Почнахме с едни приятели да работим с engine-на на adblocker-a за няколко седмици трябва да става и за телефони
… Изменихме го тотално, но до някаква степен работи във форума и youtube, като root-нем телефона… Иначе не става и почва да замръзва телефона… Приложението да крашва… Ама голяма бутаница… Скоро ще пусна бета във форума ако имате желание
P. S: Рекламите ще ги има… Но ще са скрити по такъв начин, че системата да мисли, че вие ги виждате. А реално не.
Общи взето ще направим основен Client Bypass.
@Gothika_47

Би трябвало да има 3 реклами на страница максимално. Поне смятам, че да има една под една над и една някъде другаде (като тая малката горе) е допустимо особено като гледам как всеки друг сайт има по 10. :smiley:

Поне форума да си връща парите за хоста ще е добре.

Попринцип 3 реклами не са много, като си от компютър има доста място за реклами, но на мобилната версия рекламите са малко дразнещи, защото са доста набутани и големи
Преди имаше реклама долу на всяка страница и все още седи полето за реклама, но няма реклама
Както и защо забога има реклама на таблетки за съдомиалня от Кауфланд, та аз дори не съм търсил нещо подобно :joy::kappa:

Обаче тази реклама примерно ме радва :kappa::arrow_down:

Добре спрял съм ВСИЧКО освен 2 опции. Би трябвало сега вече да няма реклами между списъка с теми както @Alex47 показа горе. Ако все още е проблем пишете. И благодаря, че споделяте тия неща, защото аз не ги виждам. :smiley:

Да ги има тях
. Окей ама тея който изкачат и закриват целия форум… Като имаш слаб нет се налага да рескаш форума ( за мобилна версия говоря) :/… Натискам X-са горе в ъгъла те не се затварят…
@Gothika_47

Edit + : huawei p20 pro
… Ако има значение телефона

Я дай някаква снимка на тая реклама. Пуснал съм “реклами за цял екран”, които БИ ТРЯБВАЛО да нямат проблем, защото са директно от гугъл.

ето :slight_smile:

И на мене понякога ми излизат по-големи реклами ама не чак толкова! Често ли ти излизат такива?

Доста… Отвратително е :confused:

Дори докъто четох тази тема ми излезнах реклама :confused:

Тези реклами вече трябва да са спрени! :slight_smile: