Тема за репорт на бъгове във форума!

Защото плъгина явно е бъгнат от някой ъпдейт.

То отдавна е така, някой го беше споменал някъде. :smiley:

Оправих го като махнах копчето. :kappa10k:
image

120IQ :pogchamp:

@Gothika_47 пусни си тази песен и се поздрави от мен :kappa10k::kappa10k:

Как се взима значката редовен?

Значението е в името :slightly_smiling_face:

Абе, можи би трябваше да се уточня малко :sweat_smile:.Ето линк с повече информация там пише изискванията Understanding Discourse Trust Levels
Надявам се да ти помогне :slightly_smiling_face:

От няколко седмици форума си прави някакви ебавки с брояча на постовете в темите.

Случва се само от телефон и няма значение какъв ми е интернета (бърз, бавен дори на WI-FI). На някого става ли така или е само на мене.

По принцип съм си сляп ,но всичко ми изглежда наред :thinking:

Единственото нещо което имам като бъг, е че брояча застава върху бутона за отговор и като го цъкна ми излизат някакви шитни да скролвам между постовете

Внимание! Промени по дизайна за телефон!

Може да е проблем при ъпдейта. За жалост не намерих хубава тъмна тема за форума и това което виждате в момента е мое творение (за жалост) и при ъпдейт ако нещо се промени стават бъгни. Ще гледам да го оправя като имам време, но благодаря, че докладвате такива неща.

Ако има и тъмна трябва да има светла тема.Сега така е модерно :joy:

Едно въпросче @Gothika_47
Тази тема я създадох аз преди доста време (имаше някакъв проблем, после се оправи)
Та видях че доста хора я ползват и също докладват за проблеми, мислят че тва е добра идея затова смених заглавието, но искам да едитна и описанието на темата
Въпросът е къде ми е моливчето?
Защо не мога да го едитна?
След колко време нямаш право да едитваш?

Моля ви, като качвате снимки, сменяйте им размерите малко. Трябва просто да разделите 2 числа на 2 или 3, не е толкова трудно. Умре ми мишката да скролвам в тоз форум! :smiley: :smiley: