Предложения за нов телефон

Здравейте,след като имах проблем с телефона стигнах до заключението,че трябва да си купя нов.не бързах много,но днес смартфона ми издъхна(леки му гигабайти).
И осъзнах,че е наложително да избера и да си купя нов.
Реших да се посъветвам с вас така че предлагайте.

Относно характеристиките
Искам да е:
1.Android(от 6 нагоре)
2.Да има хубава камера
3.Да има издръжлива батерия
4.Да е с пръстов отпечатък.
5.Да не е на марката Lenovo.(Достатъчно си изпатих от тях)
Това е.Благодаря предварително!

1 Like

Колко парички можеш да отделиш за нов телефон?

Смартфон и издръжлива батерия… еее няма такова животно!!! :smiley:

1 Like

Ако търсиш нещо бюджетно, а аз съм много доволен от моето Xiaomi Redmi 5 plus.

С Android 7 е, батерията издържа 3 дни нормално ползване (т.е. доста сърфиране в нета, без игране на интензивни игри). Не се интересувам от камерата и не мога да кажа колко добре снима, но ако се интересуваш мога да пратя снимка, да видиш за какво става въпрос. :wink:

1 Like

Аз имам Леново от около 2 години телефона не мърда все още си карам всички игри без лаг а колкото до батерията без проблем 1 или 2 дена много играене

1 Like

Искам да кажа,да не е с няква батерия :battery:, която има 1година гаранция и се скапва напълно (това стана с предният ми телефон)

Може и да има хубаво Леново,но аз съм скаран с тази марка

@bumtras
Страхотен телефон,но аз много държа на камерата (този е с 12 мегапиксела)
А и не разбрах има ли пръстов отпечатък?

Да, има. (трябват ми 20 символа)

1 Like

Вземи си Xiaomi, аз имам Xiaomi Redmi 4X от малко повече от година и телефона е невероятен. Камерата прави 4К снимки, дизайна е готин, има пръстов отпечатък, процесора е невероятен, има постоянни update-и на системата(не е задължително да ги инсталираш, разбира се) и най-важното - има 4100 mAh батерия, която понякога ти се струва безкрайна :smiley: . Aко не го ползвам много издържа повече от 2 седмици без зареждане. Така че ако си купиш някой от новите модели гарантирам, че ще останеш доволен.

2 Likes

Само да спомена, ако си power user и искаш да си руутнеш телефона, не ти препоръчвам XIaomi. Процесът е дълъг и сложен, и който веднъж е руутвал Xiami, казва че втори път няма да го направи. :wink:

1 Like

@WanDereR
Хубав е. Засега съм се спрял на този и още 1,но ще изчакам и още предложения
:ok_hand::wink::grinning:

Напротив, аз моя го руутнах много лесно. Просто трябва да отключиш bootloader-а и да инсталираш TWRP, после чрез TWRP си инсталираш Magisk.

1 Like

Може би при твоя по-различно, но точно отключването на bootloadera е най-трудната част. Четох, че трябва да си направя някакъв Xiaomi акаунт, след това да чакам да ме одобрят ли кво, след това намеря TWRP или custom rom за моя телефон и при инсталацията също имало някакво огромно чакане. Нещо такова не помня точно как беше.
И реших, че всичкото това не си заслужава за 1 адблок и някоя друга екстра от xposed framework-a.

Но може вече да са откри някакви по-кратки методи, нз.

1 Like

препоръчвам ти Samsung Galaxy S8+ моя е такъв и съм много доволна имам го от 7 месеца и нямам никакви проблеми ! Надявам се да съм ти помогнала :smile:!

1 Like

Хубав е, но S9 сякаш ми допада повече
:slightly_smiling_face: :grin:

1 Like

няма проблем каквото ти харесва на теб:grinning::grinning::grinning:

1 Like

Препоръчвам ти да си вземеш Samsung Galaxy A8 2018.Моя е този и съм доволен от него .
Може също да погледнеж Samsung Galaxy J5 2017 той ми беше предишния и пак съм много доволен от него .

1 Like

Попринцип съм се спрял на Samsung galaxy J5 и Nokia 8,но май ще е първото :grin:

1 Like

не си взимай J5 не съм чувала добри неща за него вземи си S или А но както решиш де :grinning:!
а за нокията познавам един приятел който има нокия 8 и е доволен !:grinning::grinning::grinning:!Дано съм ти помогнала :grinning:

1 Like

вземи си J5 аз съм много доволен от него

1 Like

🤔