Не мога да инсталирам най-новите драйвъри на видео картата си

Мисля че видео карта ми е със стари драйвъри,защото когато си пусна fortnite ми пише това

.Но когато пробвам да инсталирам най-новите драйвъри ми дава грешка(ще сложа снимка на грешката в коментар защото имам право на 1 като нов потребител) .Ако някой знае някакво решение моля отговорете!Благодаря предварително.

характеристика на компютъра
Windows 7 64bit
ATI Readon 4600 HD
AMD Phenom™ II X4 965 3.40GHz
4gb ram
300gb hard disk
230W AC
(Слабичък е ама криза :smile: )

Не можеш да си ъпдейтнеш драйвъра, защото видео картата ти е много стара и вече не пускат ъпдейти за нея.

Имам стар компютър с видео карта HD4650 и до колкото си спомням бях успял да подкарам Fortnite (може и да се бъркам, беше преди време), но може да са я ъпдейтнали и вече да не става.

Все пак пробвай да инсталираш най-новия, поддържан драйвър, като го изтеглиш от тук.

Успех! :wink:

2 Likes

Забравих да спомена, дори някак си да подкараш играта, ще бъде ънплейабъл. С тази видео карта, на най-ниските настройки, ще имаш над 20 FPS само ако гледаш към земята и нищо не се движи. :slightly_frowning_face:

1 Like

Отиди в сайта на AMD и ги свали от там.

https://support.amd.com/en-us/download
Даже има приложение, което автоматично ще ги свали и инсталира. Не сваляй драйвери за видеокартата от windows update особено ако си на windows 7.

1 Like

При AMD имаше 2 вида драйвъри. Мисля, че си свалил “грешния” вид. Виж тези в сайта, които се водят за над 16.60 и свалих тях. Не давай на компютъра ти да ги сваля сам.

2 Likes

изтегли си driver booster от steam доста полезна и безплатна програмка

1 Like

🤔