Телефонът ми се зарежда много бавно :(

Телефонът ми се зарежда много бавно .Преди се зареждаше за 1-2 часа на 100%,а сега ми се зарежда на 100 за 4-5 часа .Телефонът ми е Samsung J5 2016.Оригиналното зарядно го зареджа много бавно пробвах с друго то въобще не го зареждаше .Ако някой поже да ми помогне да пише .

1 Like

някой телефони могат да бъдат зареждани само от зарядно от същият телефон така че е нормално за това да не зарежда изобщо от другото така че най-вероятно е от зарядното пробвай да си вземеш ново

2 Likes

Батерията е рип,зависи от колко време я ползваш.
Всички смартфони са направени така
Моя се зарежда напълно за 10 часа

1 Like

Телефонът ми е на почти 2 години и си се зарежда нормално братле :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Ако телефона ти е стар и си го ползвал много може батерията ти да умира. Стария ми телефон беше пълен боклук и се зареждаше много бавни и освен това не можеше да се зарежда над 86% просто стигаше до там и почваше да спира и да тръгва да се зарежда. Ако е в гаранция питай дали може да го смениш с нов.

1 Like

@skymanBG
не говоря за продукти на apple или windows :kappa10000::joy:
става вапрос за китайските боклуци,което е всвки телефон без тези, които изброих току що :wink:

Всичките се сглобяват в Китай, на айфона ма гърба го пише :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Не случайно пускат ъпдейти за увеличаване живота на батерията :joy: :kappa::kappa10000:

1 Like

🤔