Раздел Купувам / Продавам / Заменям

Предлагам да се направи раздел “Купувам / Продавам / Заменям” във форума.
Смятам, че ще има полза :smiley:

Подкрепям! :blush: :blush:

+1

Също предлагам, минималният брой символи за отговор, да се намалят на 10 или въобще да се махнат. :slight_smile:

А това вече може да е тема за идеи.

Поткрепям,стига да видим @Gothika_47 какво мисли по въпроса :wink:

Също и идеята на @bumtras за премахване или намаляме на минималните символи също е добра идея.

Емотиконите помагат за броят символи, една емотикона е равна на поне 5-6 символа! :blush:

За това ли иконките не са просто “:)”, а са “slight_smile” :lul:

Идеята е хубава. Стига да го ползвате няма проблем. Страха ми е да няма скамове или някакви такива шитни, защото накрая аз ще съм виновен. :smiley:

Не виждам как ще има скамове, ако се продават физически неща, а не акаунти например. Пускаш по Еконт с преглед и тест и е готово. :blush:

Ще е хубаво поне за хората от *** ложата да не важи това за символите :slight_smile:

Шшшшшш, не издавай тайното общество! Ако бяхме илюминати до сега да си убит! :smiley: :smiley: :smiley:

Упс… Цензорирах го дано никой да не забележи и плс не ме махайте от обществото заради това :smile:

Аз тука просто предложих да се направи раздел… Не го направих тема за други предложения и спам :confused:

Дали ще го направиш скоро, би бил много полезен!

Добре е да има такъв раздел , най - малкото ще е полезен даден потребител да продаде стара конфигурация с цел бъдеща покупка на нова. Полезно е и за потребители който търсят някакъв хардуера за ъпгрейд. Поздрави