Компютъра ми дава сини екрани :(

Компютъра ми дава сини екрани когато си поиска .Примерно играй някоя игра и ми дава син екран,гледам клипове в youtube и пак ми дава син екран.Дори когато не го използвам просто си стой на декстопа пак дава син екран .Моля кажете ми как да го оправя .Аз съм на Windows 8.1

2 Likes

Може би да кажеш харектеристиките му викам не сме врачки като готика:grinning::grinning: @Vasko

1 Like

Ами аз не разбирам от тези работи и се надявам другите от форума да ти помогнат,но знам, че тема не е за този раздел :wink:

1 Like

Мхм (20 символаааааааа) @Alex47

1 Like

Преместих го :wink: да си знае :joy:

1 Like

Сините екрани са сериозни,затова по-добре отиди на сервиз ,да ти го погледнат :slight_smile:

Overclock-вал ли си? Ако да, върни това, което си overclock-вал обратно на стоковите настройки. Също, какви са ти частите? Ако не си клоквал, преинсталация на windows, може да звучи крайно, но ако е от windows, ще го оправи.

не съм overclock-вал

Видео Карта:
GeForce 810M - 1024 Vram
Процесор:
Intel® Celeron® CPU N2840 @ 2.16GHz
Рам:
4.0 GB
Windows 8.1

Когато ти даде син екран в долния ляв ъгъл (при Win 10, не съм сиг за 8) има код на грешката, кажи какъв, без него едва ли да можем да ти помогнем. :slight_smile:

не виждам никакъв код но днес засега не ми е давало син екран,защото всеки ден ми дава по 1-2 макс. сини екрани

За нещо такова говоря. Но дано да не ти дава повече сини екрани :slight_smile:

аз получавам син екран от време на време и след 2/3 дена изчезва после пак след някой друг месец :Д

🤔