Каналът ми е невидим ?!

Здравейте, възможно ли е канала ми да бъде невидим ( да не се намира лесно от другите хора)… Мисля така, защото като кача нещо примерно не се вижда примерно от други хора,а само от абонати даже и от тях всигурно… Каналите, в които качвам единият истории страшни, а в другия gaming поредици са стари от 2013-2014 и за това питам … Преди събирах бех никаква разправавия по 700 гледания сега и 100 едвам…
Да ви кажа, че съжалявам, че спрях да снимам преди време година две и сега пак почвам… :smiley:

1 Like

Не си снимал една година и си си загубил инерцията така да се каже. За алгоритъма е важно да получаваш харесвания и коментари, за да ти разцъква повече видеата тук там. Във всяка социална мрежа това е най-важното- engagement. След като не си снимал 1 година няма как алгоритъмът да ти помага, ти дефакто си нов канал. Пък и няма от какво да се оплакваш- 100 гледания пак са много! :smiley: :smiley:

3 Likes

Е да така е… След време викаш ще започна да правя и по повече :smiley: Аз почти всеки ден качвам клипове, които събират по 100 гледания…

Късмет да се вредиш в търсачката срещу по-големи канали. Реално само събовете ти ще гледат клиповете ти или хора, които са ти намерили канала от другаде и имат голяма гледаемост като минути.

Сам си отговаряш на въпроса. Youtube вижда, че канала ти не е активен и спира да го промотира на хората, защото може да избута канал с повече гледания и следователно повече $$$ за тях. Stinway не беше качвал няколко месеца и правише едвам по 400-500 гледания и му отне месеци да стигне до сегашните си гледания нищо, че имаше събове. На кратко… сам си го направил. :smiley:

1 Like

Така е Евгени, не обвинявам никого в случая! :slight_smile: А има ли някаква възможност да се възстановя… За gaming качвам в един друг канал, който буквално ми е от 24.06.2013, а нали ти казвам преди като се сетя какви клипове качвах и събирах некви гледания, които не съм заслужавал и то грам… А сега се занимавам и мисля, че заслужавам поне едни 1k гледания на клип :smiley: Иначе вторият ми канал, в който качвах главно клипове и събирах гледанията и ми е от 25.12.2014 , но не съм знаел какво да правя … Ако създам чисто нов канал и започна там не знам дали може да стане работата…

Ако почваш и спираш и правиш нови канали постоянно никога няма да ти потръгне. Очаквай да качваш с месеци ако ли не години без никой да те гледа.

1 Like

Значи да си продължа със стария, аз си мислех, че youtube ми е забранил един вид клиповете да ми се виждат в recommended каквото и да правя …

Youtube не ти слага клиповете там, защото канала ти е неактивен и може да промотира други канали, които събират повече гледания.

1 Like

Значи Youtube предпочита повече броя на клиповете отколкото качеството :smiley:

Уау, колко време ти отне да го осъзнаеш това :joy:

1 Like

Хехе, аз съм го осъзнал отдавна просто ми е чудно…

Както виждаме на снимката тагът mafia уж пише, че е в rank #7 а като го проверя с друг browser не мога се открия :smiley:

1335

Замислял ли си се защо гледам да качвам всеки ден? :thinking:

1 Like

Мхм… Защото, ако не качваш и Youtube сметне, че не си активен вече ще спре да препоръчва дори на абонатите клиповете … Преди не беше мисля така, но като обновиха януари месец тубата и стана мазало… От една страна е добре за Youtube, защото така карат Youtuberite да правят всеки ден поне по едно видео…

🤔