Проблем с компютъра

При старт излиза това. Компютъра е нов и се опитвам да стартирам Windows xp от стария хард диск, който беше на първия ми компютър и е 82гб, отделно имам 1 тб втори хард(ако е от значение).
При всеки опит да се включи от-картинка която съм качил, екрана загасва и изписва no video input, а след това син екран за няколко стотни и за 1 сек излиза логото на дъното asrock със някакви опции. И успях да хвана синия екран ето го и него

1 Like

Новите AMD процесори нямат никакви драйвъри за Win Xp, инсталирай 10 направо. :wink:

3 Likes

Това и ще правя, ама исках да заработи днес:sob::sob:

Ами, ако беше отделил половин час за инсталация, щеше да работи вече :joy:

1 Like

ужас братле колко проблеми ти направи този компютър… добре че си взех интел да не правя тия глупости… успех

Само дето проблема не идва от това, че процесора е AMD, a че се пробва да се инсталира OS на 16 години.

@Sab3rAt3na69 Мислех да ти кажа че Win xp нима да тръгне, още в първата тема, но забравих :disappointed_relieved: SORRY :slight_smile: :daway:

Не се пробеам да инсталирам win xp а да го използвам, моля прочети пак темата ако не си разбрал

Искам да кажа, че не са виновни AMD в тази ситуация.

1 Like

Аз съм на ХР(който ще сменям в близкия месец,защото да кажем, умря) :joy: :desktop_computer:
А иначе процесора ми мноооого стар на AMD

Знам, просто някой не харесват особено амд и са предубедени за всичко лошо от тяхна страна независимо дали вината е във продукта или не…

2 Likes

xD вземи си fx-8350 и ще видиш кво е амд… от както бях с амд имах само проблеми…

FX е най-лошата им серия. Аз съм с Athlon X4 860K, който по-слаб от райзените и нямам никакви проблеми, всичко е бомба :bomb::boom::slight_smile:

1 Like

🤔