Ще има ли ботълнек или някакъв друг проблем?

Процесор- Intel® Core™ i5-3330 Processor (3M Cache, up to 3.0 GHz) s.1155 Видео карта- Gigabyte AMD Radeon HD 7950 3GB рам- 24gb ddr3 (две плочки 8гб рам, едната е 1600mhz, другата e 1333mhz, и две плочки 4гб рам 1333mhz) захранване- CORSAIR VS-450 450W хард диск- два 500 Gb SATA 7200 RPM WesternDigital Blue :slight_smile:

Това компютъра на баба ти ли е? :joy:

3 Likes

Въобще не се притеснавай от ботълнек, виж обаче дали ще ти зареди windows-а… това вече си е за притеснение

2 Likes

@bumtras един фр иска да ми го продаде :slight_smile:

Ами отиди у тях, тествай как вървят игрите, виж има ли ботълнек и ако ти хареса, и ако е по-добър от твоя компютър, и ако цената е добра, го вземи. :wink:

edit: ако не си сигурен за цената, може да попиташ тук, да ти дадем съвет.

2 Likes

@bumtras той няма видео карта и аз искам да купя компа за 300лв и да му сложа някаква видео карта.
мога да взема и друг компютър за 300лв частите са му: AMD A8-6600K APU HD GRAPHICS 3.90 Ghz
16gb ram ddr3 и видео карта която ще я махна AMD RADEON HD 8570D (ще купя Gigabyte AMD Radeon HD 7950 3GB) :smiley:

300 лв ми се струва прилична цена. Като имаш предвид, че конфигурация с Intel pntium g4600, който е малко по-добър, би струвала 400лв и то без кутия, захранване и хард диск.
Но не ми харесва видео карта, по-добре вземи нещо по-съвременно. :wink:

3 Likes

Определено вземи този с i5 процесора! Относно видеокартата, ако нямаш пари за повече би свършила работа, но не очаквай кой-знае какво от нея (горе-долу e равна на GTX 1050 2GB, но с с 3GB VRAM, което би помогнало в някои игри). Ако имаш парите, аз бих взел съвета на @bumtras за видеокартата.

Ако решиш да останеш с AMD картата, може да не ти стигне захранването. По-старите AMD видеокарти харчат бая ток и прякора им е печка.

За колко пари ти предлагат AMD картата? Ако ти се рискува с използван хардуер виж по-стари карти на Nvidia от 600, 700 или 900 серята.

@TheEagleGamerBG за 140лв ми я дават :smiley:

Мисля, че може да намериш по-добре оферта.

🤔